„Ajutorm. Teismelise aju jõud ja siht“ Daniel J. Siegel

Teejuht tärkava meele mõismiseks vanuses 12-24

Tavaliselt räägitakse puberteedist kui hormoonide kontrollimatust möllust, mille vastu aitaks pigem lapsevanemail endil paariks aastaks kõrvaklapid pähe panna.

Doktor Siegeli raamat kummutab arvukad müüdid ja väärarusaamad sellest, mis toimub teismelise organismis ja aitab leida lahendusi, mis viivad koostööni ning pakuvad tuge kummalgi pool põlvkondade rindejoont olijatele.

Kuidas pöörata laste kõige keerulisem arenguperiood võimalikult tulemuslikuks ning mõlemale osapoolele stressivabaks? Esiteks tuleb puberteedist rääkides vaadata senistest arusaamadest sootuks pikemat perioodi ja teiseks ei ole emotsionaalse intensiivsuse, piiride kompamise ja suhtlusringi avardumise aeg kindlasti võrreldav „hulluks minemise“ ega „ebaküpsusega“, mida enamik vanematest hirmuga ootavad. Aju-uuringutel põhinev murranguline teos avab uksi omavaheliseks suhtluseks ning aitab ära hoida siiani vältimatutena tundunuid põlvkondadevahelisi konflikte.

„Daniel J. Siegel on lastearst, psühhiaater ja teadlane, kes annab praktilisi näpunäiteid ja lootustandvaid juhiseid nii noorukitele kui nende vanematele. Soovitan seda raamatut tungivalt kõigile teismelistele ja neile, kes noortest hoolivad.“

Maire Riis, traumaterapeut, laste ja noorte kriisiprogrammi juht

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

23,90 

Laos

Ilmumisaasta 2019
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 230 x 149 mm
Lehekülgi 304lk
Tõlkija Aet Karolin
Toimetaja Pille Varmann, Tiina Vihmar
Kirjastus Helios
ISBN: 9789949610709
Kategooriad:,
Mõõdud 23 × 14,9 × 2,2 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Ajutorm. Teismelise aju jõud ja siht“ Daniel J. Siegel”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga