„Andmise jõud“ Bob Burg ja John David Mann

Raamat “Andmise jõud” on kergesti loetav raamat, mis sisaldab eluliselt olulisi tarkuseteri ja väärt õppetunde andmise seadusest. Kui sead fookuse väärtuse loomisele selles, milles oled parim ning ei keskendu teistelt millegi saamisele, liiguvad raha ja edu ise sinuni.

Ilmselt hakkab enamik inimesi lihtsalt naerma, kui nad kuuleksid väidet, et edu saladus võib peituda „andmises“. Samas pole suurem osa inimesi kaugeltki nii edukad, kui nad sooviksid.

“Andmise jõud” räägib loo ambitsioonikast noormehest nimega Joe, kes ihkab edu. Joe on suurte unistustega aktiivne müügimees, kes tunneb sageli, et mida rohkem ta pingutab, seda kaugemale ta oma eesmärkidest liigub. Peale üht järjekordset suure tehingu kaotust õnnestub tal kohtuda mõistatusliku ja legendaarse konsultandiga, kes tutvustab talle viit andmise seadust, mis on viinud nii teda ennast kui ka teisi nende seaduste järgijaid fenomenaalse eduni.

Kui me peaksime raamatut ühe lausega kirjeldama, siis

ütleksime – „Andmise jõud” on raamat, mis õpetab olema parem inimene ja selle kaudu saavutama nii edu kui ka paremaid suhteid.

Lisaks muutud sa aga inimeseks, keda ollakse alati valmis abistama ning kes on oodatud igasse seltskonda.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

18,30 

Laos

Ilmumisaasta 2022
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 148 x 210 mm
Lehekülgede arv 156 lk
Tõlkija Joonas Orav
Toimetaja Terje Metsavas
Kirjastus Million Mindset OÜ
ISBN: 9789916690024
Kategooriad:,

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Andmise jõud“ Bob Burg ja John David Mann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga