„Armasta raha ja raha armastab sind vastu“ Sarah McCrum

Rikas elu on rikas ka tervise ja heaolu, suhete ja armastuse poolest. Selles elus on rikkalikult võimalusi ja saavutusi, mis on tihedalt seotud sinu eesmärgiga. Selline elu on rahaliselt tulus, sest annad ellu omalt poolt panuse, mida hindavad ka teised ja mis on väärtuslik kõigile. Selline elu on rahuldustpakkuv, rõõmuküllane, loominguline ja vaba. Seda elu jagatakse suuremeelselt ka teistega.

Raamatu „Armasta raha ja raha armastab sind vastu“ autor Sarah McCrum

 

Kõigil tasuks rahasse pisut vabamalt suhtuda. Raha pole tegelikult selline, nagu enamik arvab. Enamasti nähakse rahana kupüüre, münte, numbreid pangakontol, mida püütakse kokku ajada. Me ei näe aga rahas sisalduvat energiat. Raha on ennekõike energia.

Raha on nähtamatu niit kõigi inimeste vahelises suhtluses, mis hoiab meid koos sama tugevalt nagu ämblikuvõrk hoiab kinni ämbliku saaki. Raha voolab pidevalt kõikjal meie ümber ringi. Ta on vahetus- ja tehingusüsteem, mis meie ühiskonda koos hoiab.

Inimesed võivad raha hinna üle hangeldades teda küll igas suunas venitada, aga selle tõelist väärtust ei saa muuta mitte kunagi, sest see väärtus on paika pandud maailmas, mida väga vähesed suudavad mõista.

Paljud jahivad raha terve elu, aga ei mõista

samas, et raha on läbipaistev ja nähtamatu ning niivõrd paindlik ja vormitu energia, et suudab kõigi krabajate eest kõrvale põigata. Raha kuuleb kõiki palveid,  igatsust, meeleheitlikku soovi raha järele, soove seda rohkem saada. Paraku tõrjub meeleheitlike soovide jõud teda eemale ja lükkab tagasi. Raha ei sisene selliste inimeste taskusse, pihku, rahakotti ega pangakontole, kes teda meeleheitlikult otsivad.

Raha on energia, valgus, alati ringi lendamas ja teda saab enda juurde tõmmata ainult teatavat liiki energiaga, mis mõjub talle magnetina – vastuvõtlikkusega, millel puudub hirm, mure ja ärevus.

Kuidas raha endale ligi tõmmata, mida teha ja mida mitte teha, räägib teile raha ise – raamatus „ Armasta raha ja raha armastab sind vastu “ – Raha räägib sinuga. Kas oskad kuulata?

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

20,50 

Laos

Ilmumisaasta 2023
Formaat pehmekaaneline
Mõõdud 148 x 210 mm
Lehekülgede arv 252
Tõlkija Joonas Orav
Toimetaja Terje Metsavas
Kirjastus Million Mindset OÜ
ISBN: 9789916690048
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 148 × 1,3 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Armasta raha ja raha armastab sind vastu“ Sarah McCrum”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga