„Armastus on müra: Helilinnu saladused“ Simo Santeri Virtanen

„See raamat on müstiline reisikiri sisemistest ja välimistest rännakutest. Loodan, et lugeja leiab siit midagi inspireerivat. Olen kaua olnud teekonnal läbi loomishelide, kosmose ja tähelaste reviiride. See kõik on nagu ulme, aga nii päris, et palun teid: jätke tode sahtlisse lojuma ning võtke ta sealt küpsena välja. Üheskoos loome kokku suure terviku. Individualistidest saab ühiskond ja ühiskonnast kollektiiv. Oleme jõudnud oma teadvuses sinnamaale, kus on võimalik kogeda ühtsust läbi armastuse.
Unustame loosungid ja lähme seiklema!“
Simo Santeri Virtanen

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

17,65 

Laos

  • Öeldakse, et sarnane tõmbab sarnast ning paljusid inimesi tõmbavad puud. Nad lähevad jalutavad metsas, uudistavad eri seenelisi ja korjavad mustikaid. See kõik on primaarne metsateadvus. Selline nähtus seob omavahel loodusrahvaid ning muidu metsaga ühel sagedusel võnkuvaid inimesi. …. Tjudes ürgset sarnasust inimese ja puu vahel, võime vaadelda neist välja kiirgavat valgust. Puud on nagu antennid või siis karvkate; nad toimivad planeedi närvisüsteemi pikendusena.
  • Tegelikkuses saab kõige suurem töö tehtud läbi kuulamise. Võttes hetk aega, et jõuda probleemi tuumas selgusele. Läbi teadmise on imelihtne teha kips-kõps midagi suurt ja ilusat ära, vaid mõne hetkega – jõudu annavad inspiratsioon ja motivatsioon. …. Neid otsuseid kutsutakse valikuteks. Kas me valime armastada või vähem armastada. See on meie kõigi enda teha. Meie ajastu on särv ja kaunis, siia maailma on sündimas palju uusi lapsi, kes kiirgavad punast tingimusteta armastust.
  • Läbi voolava armastuse väe kõrgub mao energia ülemistesse keha kanalitesse. Tekib ühendus kõige olemasolevaga ning heatahtlikkus ligimeste suhtes. Avaneb loominguline meel, mis suudab võtta kuulda ussisõnu – ülimaid tarkuse ilminguid. 
Ilmumisaasta 2020
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud  210 x 148 mm
Lehekülgi 240 lk
Kirjastus Sünk Lahendused
Toimetaja Maria Kurm
Küljendaja Stuudio Time Less Design

 

ISBN: 9789949017751
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14,8 × 1,3 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Armastus on müra: Helilinnu saladused“ Simo Santeri Virtanen”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga