„Ikigai“ Francesc Miralles

Kauaoodatud kordustrükk!

* „Ikigai kontseptsioon kaunistab kujundatud joonisena minu seina ja tuletab mulle igapäevaselt meelde, kui tänulik ma olen, et selle leidmise nimel otsustasin tööd teha. Iga inimene väärib oma ikigaid. Ja maailm väärib seda, et igal inimesel see on.“ Kris Leinatamm

Jaapanlaste arvates on igaühel siin maailmas oma ikigai – elu eesmärk ja põhjus elada.
See raamat analüüsib Jaapani Okinawa saare õnnelike ja igavesti noorte 100aastaste ja vanemategi elanike pikaealisuse tagamaid ja püüab lahti mõtestada peamist: mida siis ikkagi tähendab ikigai, mille olemasolu lubab saare inimestel nautida lõbusat ja teguderohket pikka elu?
Kuidas nad toituvad, millega tegelevad, kui palju töötavad ja mil viisil suhtlevad lähikondlastega? Ja mis eriti oluline: kuidas on nad oma ikigai leidnud? Selgelt määratletud ikigai, eluiha ja kirg, on midagi, mis annab rahulolu, õnnetunde ja sisu elule ning aitab elada vaimses ja füüsilises tippvormis võimalikult kaua.

Selle raamatu eesmärk on aidata lugejal üles leida oma ikigai, ent kirjeldatakse ka jaapani filosoofiat ning antakse nõuandeid ihulise ja hingelise ärksuse säilitamiseks.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

18,10 

Laos

Ilmumisaasta 2021, kordustrükk
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 168
Mõõt 210 x 140 mm
Kirjastus Pegasus
Tõlkija Riina Valmsen
Toimetaja Merike Kuhhi
ISBN: PKFMIG
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14 × 1,4 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Ikigai“ Francesc Miralles”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga