„Isiksusepsühholoogia homöopaatias” Philip M. Baliey, MD

Selles uues raamatus äratab läbinägelik arst ja homöopaat ellu kõige levinumad homöopaatias eristatavad isiksusetüübid. Kolmekümmet viit tüüpi kirjeldatakse neile iseloomuliku käitumise, peamiste emotsionaalsete kalduvuste, sisemiste konfliktide ning nendega seotud vaimsete probleemide valguses. See raamat on valdkonnast sügavamalt huvitatud homöopaatiaõpilaste ja praktiseerivate homöopaatide jaoks kohustuslik kirjandus ning leiab kindlasti tänulikku vastuvõttu ka homöopaatiliste patsientide ja kõigi tüpoloogilistest kirjeldustest huvitatute seas.

Isiksuse arhetüüpide mõistmine aitab meil paremini tundma õppida iseend, oma perekonda ning inimesi, kellega me iga päev suhtleme.

Autorist

Philip Bailey omandas arstikutse Westminsteri meditsiinikoolis. Ta õppis homöopaatiat Londoni kuninglikus homöopaatiakliinikus ning kreeka homöopaadi George Vithoulkase juures. Bailey õppis kolm kuud Esaleni instituudis gestaltteraapiat ning tal on isiklikke kogemusi Jungi, primaal- ja hingamisteraapiaga. Dr Bailey töötab Austraalias Perthis arsti ja homöopaadina ning peab sageli homöopaatiateemalisi loenguid.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

25,10 

Laos

Ilmumisaasta 2019
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud  155 x 240 mm
Lehekülgi 480lk
Tõlkija Piret Lemetti
Toimetaja Anu Murakas
Kirjastus Helios
ISBN: 9789949610839
Kategooriad:,
Mõõdud 24 × 15,5 × 3,1 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Isiksusepsühholoogia homöopaatias” Philip M. Baliey, MD”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga