Kalendermärkmik Olen iseenda boss – 100 päeva fookus

Olen iseenda bossi “100 päeva fookuse” kalendermärkmik on mõeldud ETTEVÕTLIKULE ja UUDISHIMULIKULE inimesele, kes on jõudnud arusaamani, et väikeste eesmärkide süsteemne saavutamine viib Sind lähemale suurtele eesmärkidele.
Teadlased on teinud kindlaks, et inimesed suudavad keskenduda ja fookuses püsida vaid maksimaalselt 100 päeva ehk ca kolm kuud. See märkmik keskendubki ainult kolme kuu tegemistele ehk 100 päevasele perioodile, et liikuda väga teadlikult ja süsteemselt selliste lõikudega suuremale eesmärgile lähemale.
Mis teeb märkmiku unikaalseks ja eriliseks?
Märkmiku teeb unikaalseks see, et sa hakkad väikeste intervallidega liikuma suurte eesmärkide suunas – nii öelda 100 päevase perioodiga lähemale suurele eesmärgile. Paned paika väiksemad eesmärgid, mida teed iga päev.
Kalendermärkmikus on lehekülgi 100 päevaks ehk see on kui periodiseerimise meetod, mis aitab keskenduda ja hoida tasakaalu töö ning enesearengu vahel
Iga 100 päevane periood on omaette tervik ja tähtaeg on piisavalt lähedal ega kao silmist
Pane paika kuni kolm eesmärki, tükelda see osadeks ja siis konkreetseteks tegevusteks, mida tuleb teha iga päev
Kuu- ja nädalaplaan aitab ülevaatlikult planeerida – see aitab teadlikult planeerida, mida olulist on vaja sel nädalal/kuul teha, et saavutada oma eesmärke.
Lisaks aitab kuu ja nädala kokkuvõte ka analüüsida ning küsida endalt – mis läks hästi sellel nädalal, mida võika paremini teha – ilma tegevuste analüüsimiseta on keeruline paremaks muutuda ning fookuses püsida.
Lisaks veel – kuu- ja nädalakava hõlmab strateegiaid ja prioriteete, pika- ja lühiajalisi ülesandeid ja kõiki tegemisi ajalises kontekstis.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

25,99 

Laos

Ilmumisaasta 2021
Formaat Kõvakaaneline, spiraalköide
Mõõdud 226 x 186 mm
Keel eestikeelne
Väljaandja Olen iseenda boss
ISBN: 4748001007562
Kategooriad:,
Mõõdud 22,8 × 17,8 × 2,6 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “Kalendermärkmik Olen iseenda boss – 100 päeva fookus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga