“Kingitus” Edith Eger

Kingitus – Edith Eger

Praktiline ja inspireeriv tervenemise käsiraamat, mis õpetab, kuidas teha lõpp oma laastavatele harjumustele ja vangistavatele mõtetele, et olla vaba ja nautida elu. Edith Egeri debüütraamat „Valik“ rääkis tema ellujäämisest koonduslaagrites ning tervenemisest ja teekonnast vabaduse poole. Raamat „Kingitus“ lahkab tervenemist põhjalikumalt ning annab praktilist nõu, julgustades lugejat muutma neid mõtteid ja käitumismustreid, mis võivad meid mineviku vangis hoida.

Autor selgitab, et õudseim vangla polnud mitte see, kuhu natsid teda saatsid, vaid see, mille ta ise endale ehitas – vangla ta enda mõistuses. Ta kirjeldab kahtteist kõige tavalisemat vangistavat asjaolu – hirmu, leina, viha, saladusi, stressi, süütunnet, häbi, vältimist jne – ning võtteid, millega nende levinud katsumustega toime tulla.

Lisaks lugudele Egeri enda ja tema patsientide elust sisaldab iga peatükk mõtlemapanevaid küsimusi ja punkte, mida meeles pidada. – Kas sa tahaksid olla abielus iseendaga?

– Kas sa liigud edasi või käid ringiratast?

– Sa ei saa terveneda sellest, mida sa ei tunne.

Ungaris sündinud Edith Eger oli teismeline, kui ta Teise maailmasõja ajal 1944. aastal perega Auschwitzi saadeti. Edith elas imekombel holokausti üle ja kolis koos abikaasaga Ameerika Ühendriikidesse. Töötanud esiotsa tehases, et oma noore pere eest hoolt kanda, omandas ta Texase ülikoolis doktorikraadi ja temast sai tuntud psühholoog. Ta töötab endiselt patsientidega ja käib üle maailma loenguid pidamas.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

18,10 

Laos

Ilmumisaasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 210 x 140 x 17 mm
Lehekülgi 200
Kirjastus Kirjastus Pegasus
Tõlkija Maarja Paesalu
Toimetaja Ingrid  Eylandt-Kuure
ISBN: 9789916160275
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14 × 1,9 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena ““Kingitus” Edith Eger”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga