„Kuidas saada asjad tehtud“ Erin Falconer

Naine, kas sa oled väsinud sellest, et teed järjest rohkem, kuid tehtud saad ikkagi vähem? Mis oleks, kui lõputult esile kerkivate ülesannete planeerimise ja täitmise stressi asemel oleks olemas lahendus, mis aitaks läbida päeva senisest parema enesetunde, rahulolu ja tulemuslikkusega?

Eluliste nõuannetega rikastatud raamat koos ausate lugudega autor Erin Falconeri elust ja karjäärist annab praktilisi mõtteid ja viiteid, kuidas asjad päriselt ellu viia, ning muudab seniseid vaatenurki tulemuslikkusele. Lakkamatute ülesannete järjekorra ja kalendri jälgimise asemel on olemas lahendus, mis säästab aega, närve ja elu ennast.

Lahendus on lihtsam, kui oskame arvata: selle asemel et kohandada järjest paremini kalendrit või tegevusi, saaks kõike teha vastupidi ning kohandada tegevusi hoopis selle järgi, kes sa oma olemuselt oled.

Raamatus „Kuidas saada asjad tehtud“ väljapakutud süsteem võimaldab sul ennast paremini üles leida ning mõista, mida sa oma elult soovid. Muu hulgas aitab raamat lahti mõtestada, kuidas

 • mõista oma isikupära,
 • elada ilma hukkamõistuta,
 • ennast kuulata,
 • olla kohal…
 • …ja palju muud.

Raamatu autor Erin Falconer on üle 1,8-miljonilise igakuisekülastusega hinnatud kodulehe Pick the Brain peatoimetaja ja kaasautor. Ta on olnud kaasasutaja LEAFtv-s, millest on välja kasvanud börsiettevõte Leaf Group, kus ta töötab praegutegevjuhina. Falconeri kirglik missioon on näidata ülekoormatud naistele, KUIDAS SAAVUTADA VÄHEM TEHES ROHKEM.

 • Tasuta transport

  Tellimustele üle 40 €

 • Turvaline ostukoht

  100% turvaline maksmine

19,60 

Laos

Ilmumisaasta 2021
Formaat pehmekaaneline
Mõõdud 148 x 210 mm
Lehekülgi 218 lk
Tõlkija Signe Korjus
Toimetaja Piret Joalaid
Kirjastus Million Mindset
ISBN: 9789916957073
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14,8 × 1,1 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Kuidas saada asjad tehtud“ Erin Falconer”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga