„MindFuck. Armastus“ Petra Bock

Mindfuck on igapäevane teguviis, millega inimesed end vaimselt saboteerivad. See teeb kõik, et me ei lubaks endale paremat elu ja elaksime allpool enda võimalusi. See töötab vastu ka kauneimale asjale maailmas – armastusele.

Petra Bock kasutab mindfuck’i meetodit nii armastuse kui partnerluse valdkonnas ja näitab, kuidas me oma tundeid ja suhteid blokeerime. „Ma satun alati valede inimeste otsa …“, „Minu unistuste naist pole nagunii olemas…“, „Kui ta mind vaid armastaks, siis …“ Neisse lõksudesse langedes raiskame kogu oma potentsiaali, mida armastus meile võimaldaks.

Raamat „Mindfuck: armastus“ selgitab lihtsalt ja näitlikult, mis inimesi armusuhetes kinni jooksutab ja kuidas need takistused edukalt ületada.

Dr Petra Bock kuulub Saksamaa tähelepanuväärseimate nõustajate hulka. Ta on üks nõutumaid loengupidajaid, kes inspireerib oma raadio- ja teleesinemistega miljoneid inimesi kogu maailmas. Oma raamatutes tutvustab ta lähemalt tänapäeva inimese psüühikat ja õpetab mõtlema nii, et me ei loobiks endale pidevalt kaikaid kodaratesse.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

18,10 

Ilmumisaasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 210 x 140 mm
Lehekülgede arv 208lk
Tõlkija Kertu Niilus
Toimetaja Laura Nirgi
Kirjastus Pegasus
ISBN: 9789916160404
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14,8 × 1,8 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„MindFuck. Armastus“ Petra Bock”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga