„Mis ei tapa“ Scott Carney

Kuidas jäine vesi, äärmuslik kõrgus ja keskkonnaga kohanemine taastab meie kadunud evolutsioonilise vastupidavuse

Carney on uuriv ajakirjanik ja antropoloog, kes otsustab paljastada järjekordse šarlatani – Jäämehe. See Hollandi guru on Wim Hof, kelle võime äärmuslikus külmas oma kehatemperatuuri kontrollida on tekitanud teadusmaailmas tõelise tormi. Scott Carney katsetab omal nahal Hofi meetodit: erinevad hingamisharjutused kombineeritud meditatsiooni ja külmas viibimisega.

Carney proovib, kas suudab taastada kadunud evolutsioonilise tugevuse, kui jäljendada meie eellaste keskkonnatingimusi … Kas iga inimene – isegi see, kelle vaimuloom on millimallikas – peidab endas tohutu sisemise vastupidavuse varusid? Tema uudishimulik teekond on tõeliselt lummav – informeeriv, lõbus ja tervislikul määral ohtlik.

„Mis ei tapa“ uurib süvitsi keha ja vaimu seoseid ning näitab teadust, mis on inimvõimete piiride nihutamise taga. Carney kohtub teadlaste, maailmakuulsa surfari Laird Hamiltoni ja paljude teistega, kes on Jäämees Hofi meetodiga parandanud märgatavalt füüsilisi võimeid, kaalust alla võtnud või saanud leevendust autoimmuunhaigustele.

Välju mugavustsoonist – lihtsalt hinga!

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

23,90 

Laos

Ilmumisaasta 2017
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud  210 x 147 mm
Lehekülgi 301lk
Tõlkija Argo Peepson
Toimetaja Sirli Peepson
Kirjastus Helios
ISBN: 9789949610204
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14,8 × 2,3 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Mis ei tapa“ Scott Carney”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga