„Mõtlemist muutes rikkaks + Rikastumise käsiraamat“ Napoleon Hill (täiendatud trükk)

Mõtlemist muutes rikkaks + rikastumise käsiraamat

Sinu käes on üks enim tsiteeritud ja inimeste edu mõjutanud raamatuid, mis on kunagi avaldatud. Raamatut lugedes mõistad, miks see nii on.

25 aastat uuris ja intervjueeris raamatu autor Napoleon Hill eelmise sajandi alguse maailma kõige rikkama mehe Andrew Carnegie juhendamisel 500 kõige edukamat inimest. Selles ajatus klassikas avaldab ta saladused, mis on olnud edukaimate inimeste saavutuste põhjusteks. Siin on lihtsad ja samas võimsad ning toimivad valemid, mis aitavad ja suunavad Sind eesmärkide saavutamisele. Raamatu süsteemsus, lihtsus ja terviklikkus muudab selle unikaalseks ja kordumatuks.

Anthony Robbins, Brian Tracy, Jim Rohn ja paljud teised legendid on pidanud “Mõtlemist muutes rikkaks” teost kõige mõjuvõimsamaks ja enda elu muutvamaks teadmiste allikaks. Paljude tarkade töövõtted ja teadmised tulenevad just siit. Kui me peaksime soovitama ühte kohustuslikku lugemist, et tõsta saavutusi ja edu tõeliste rikkusteni elu kõikides aspektides – siis siin see on.

Kui tunned, et vajad muutust kas oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või vajad uusi sihte ja teed tagasi oma unistuste elluviimise juurde, siis õnnitleme Sind – oled jõudnud õigesse kohta. Sa oled vaid ühe sammu kaugusel – otsusta võtta oma käte vahel olevad teadmised ja vii need ellu.

Rikastumise käsiraamat
Siin kaante vahel on lisaks raamatule „Mõtlemist muutes rikkaks“ ka Napoleon Hilli meetodi praktilise rakendamise juhend ehk „RIKASTUMISE KÄSIRAAMAT“.

Napoleon Hilli meetod töötab üksnes juhul, kui seda reaalselt rakendad. Ükskõik kui palju Sa ei loe, ainult see Sind edukaks ei muuda. Hill on öelnud: „Rikkus ja edu saab alguse SINU meeleseisundist ja tegutsemisest. Mitte keegi teine ei suuda mõelda ega tegutseda SINU eest!“

Head mõtlemise muutumist ja Napoleon Hilli meetodi rakendamist!

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

17,50 

Ilmumisaasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 210 x 148 mm
Lehekülgi 312
Kirjastus Million Mindset
Toimetaja Terje Metsavas
ISBN: 9789916957042
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14,8 × 1,7 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Mõtlemist muutes rikkaks + Rikastumise käsiraamat“ Napoleon Hill (täiendatud trükk)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga