„Nihutades piire“ Richard Branson

See on haarav lugu – kus kõrvalosades esinevad kõik alates Bill Gatesist Kate Mossini ja Nelson Mandelast Barack Obamani – mehest, kes ei lakka iial rohkem kui ühel viisil tähtede poole püüdlemast.

Teos heidab lähipilgu tema lakkamatule püüdele nihutada piire, murda reegleid ja otsida uusi rajajooni – seda isegi pärast kümnete miljardidollariliste ettevõtete ja sadade teiste firmade käivitamist.

Virginit uude aastatuhandesse juhtides laiendas Branson kaubamärki kartmatult uutele valdkondadele, nagu näiteks mobiilsideteenused, meedia, fitness ja pangandus, ning igasse maailma nurka – säilitades samas oma ikonoklastilist, söakat vaimu. Ta viis Virgini koguni kosmosesse maailma esimese kommertskosmosefirma Virgin Galacticuga. „Nihutades piire“ viib meid kulisside taha, näidates, millist uskumatut mõttetööd, julgust ja ohvreid on läinud vaja, et muuta erakosmoselend peatseks reaalsuseks – isegi pärast suurimat kriisi, millega Branson on eales silmitsi seisnud.

Kuid see raamat on palju enamat kui rida äriseiklusi. See on ka lugu Bransoni arenemisest väga võimekast ärimehest kirglikuks filantroobiks ja avalikuks teenistujaks Virgin Unite’i keskkonna- ja tervisealgatuste abil ning Vanematekogu ehk mõjukate maailma liidrite nõukogu kaudu. Ja see on lugu tema isiklikust püüdlusest saada paremaks pojaks, abikaasaks, isaks ja „vana-semuks“ oma neljale lapselapsele.

Uurige välja, kuidas Branson seda üha uuesti tegi.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

19,80 

Laos

Ilmumisaasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 230 x 155 mm
Lehekülgi 448 lk
Tõlkija Kaido Kangur
Kirjastus Helios Kirjastus
ISBN: 9789916656396
Kategooriad:,
Mõõdud 23 × 15,5 × 3,5 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Nihutades piire“ Richard Branson”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga