“Piirideta mäng” Simon Sinek

„Piirideta mäng“ on järjekordne piire nihutav raamat Simon Sineki sulest, kes pani oma esimese ülemaailmse menukiga „Esmalt küsi miks“ maailma teistmoodi mõtlema.

Siin raamatus viskab autor kinda senisele võistluslikkuse mudelile.
Piirideta mängus ei ole lõppu ega võitjat, eesmärk pole mängust väljuda ning üks osaline pole teisest tähtsam. Piirideta mängud, nagu sõprus, abielu või ka äri, on katkematud rännakud, mitte ühekordsed projektid.

Liidrid mängivad liiga tihti piiratud mõtteviisiga ja ettevõtete juhid on miltonfriedmanlikult palju kinni kasumiarvudes. See võib osutuda pikas perspektiivis kulukaks, sest peale kapitali on olulised ettevõtte inimesed, kes selle käima panevad. Ühepoolne mäng ohustab tervikut ja lõpuks ka tulemust, sest kõik osalised on tähtsad.

Simon Sinek toob ohtralt näiteid ja võrdlusi, mis aitavad paremini mõista piiritut mõtteviisi, mida iseloomustavad järgmised omadused:

* tõelise eesmärgi tunnetus,
* usaldusliku meeskonna ehitamine,
* väärikate rivaalide leidmine ja nendega koos kasvamine,
* võime kohaneda,
* julgus juhtida.

Liidrid ja juhid, kes võtavad omaks piiritu mõtteviisi, ehitavad tugevamaid, uuendusmeelsemaid ja innustavamaid kogukondi ja organisatsioone, millega kaasneb nii liikmete, töötajate kui ka klientide lojaalsus. Nad suudavad rohkem areneda, mis annab muutuvas maailmas eelise, ja tihtipeale saavad nendest teerajajad või isegi legendid, kes innustavad mitut põlvkonda.

Tule meiega kaasa piirideta rännakule, võta südameasjaks uurida autori ülestähendatud tarkusi ja kui neid järgima hakkad, ei pea sa enam muretsema võitmise või kaotamise pärast, vaid koged oma teekonnal kestvat rahulolu!

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

18,10 

Laos

Ilmumisaasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 148 x 210 mm
Lehekülgi 216
Kirjastus Million Mindset
Tõlkija Ketlin Tammsalu
Toimetaja Piret Joalaid
ISBN: MMSSPM
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14,8 × 1,1 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena ““Piirideta mäng” Simon Sinek”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga