„Praktiline homöopaatia“ Vinton McCabe

Sellesse käsiraamatusse on kokku kogutud homöopaatiahuvilise jaoks palju vajalikku ja olulist materjali, mida pole kunagi varem eesti keeles ilmunud.

„Praktiline homöopaatia“ on raamat, mis Sind õige hömöopaatilise aine otsingutel ja valiku tegemisel mitmeti toetab: esimeses osas saad teada huvitavaid fakte homöopaatilise ravikunsti loojast Samuel Hahnemannist ja tema olulisematest põhimõtetest inimeste ravimisel. Teine osa sisaldab olulisi juhtnööre edukaks praktiseerimiseks. Raamatu kolmas osa on Materia Medica, milles on 60 homöopaatilise aine mitmekülgne kirjeldus, mis on igale homöopaatiaharrastajale esmavajalik.

USAs hinnatud, pikaajaline homöopaatia praktiseerija ja koolitaja, Vinton McCabe on kirjutanud 19 homöopaatiaalast raamatut ja kõige populaarsem nendest on Sinu käes.

Lihtsalt ja kasutajasõbralikult struktureeritud käsiraamat on kirjutatud homöopaatiliste ainete kodukasutajale tavaliste haiguste ravimiseks ja esmaabiks hädaolukordades. Samas on see teos ka suurepäraseks õpikuks algajale homöopaadile.

***

„Mul on suur rõõm tervitada eestikeelset praktilist raamatut, millest homöopaatia õpetajana olen aastaid puudust tundnud. Selle raamatuga saab nii algaja kui varasemate kogemustega homöopaatiaharrastaja kindlustada endale teadmised homöopaatia põhimõtetest ja loomulikult on see mahukas teos väikese koduapteegiga kodukasutajale hindmatu abiline. Selle raamatuga astub Eesti pool sammukest lähemale ülejäänud Euroopa riikidele, kus igaüks saab endale apteegist vabalt osta homöopaatilisi ravimeid ja lugeda selle huvitava ravikunsti saladusi oma emakeeles.“ Elery Tammemägi, homöopaatia ja refleksoloogia õpetaja ja praktik

***

“Sa hoiad käes väga põhjaliku homöopaatilise apteegi käsiraamatut, mis aitab ka tavakasutajal teemas orienteeruda. Selle raamatu abil on võimalik õppida homöopaatiat, et teada, mida teha kõikides kodudes ettetulevate väikeste hädajuhtude korral. Suurepärane kingitus ka lihtsalt loodusravi harrastavale sõbrale.” Laura Nestor, moefotograaf, homöopaatiahuviline

***

„Käsiraamat pole mitte ainult hästi struktureeritud ja kasutajasõbralik vaid ka kergesti loetav ja paeluv ning toob loodetavasti homöopaatiasse juurde suure hulga kasutajaid ja toetajaid.“ Elin Langron, homöopaat, DIHom (Pract.)

***

„Vinton McCabe on enda õlule võtnud ülla eesmärgi – kirjutada raamatuid homöopaatiast. Ja temal on selleks täielik õigus. Tänu homöopaatiale naases ta täisväärtusliku elu juurde peale 20 aastat kestnud edutut ravimist erinevates kliinikutes.

Raamatu esimeses osas kirjeldab autor homöopaatia filosoofiat, seadusi ning printsiipe. Sellele järgneb allopaatia ning homöopaatia ravimise lähenemise erinevused. Teises pooles on välja toodud homöopaatia laialdased võimalused nii erinevate haiguste ravimisel kui ka psühholoogiliste probleemide lahendamisel.

Teose lõpuosas kutsub McCabe lugejaid huvitavale mõtterännakule, kirjeldades homöopaatiliste preparaatide pildimaailma.

Kahtlemata pakub see raamat huvi nii neile lugejatele, kes alles avastavad enda jaoks homöopaatiat kui ka nendele, kes on juba homöopaatias kogenud.“ Tatjana Vatter, arst-homöopaat

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

24,90 

Laos

Ilmumisaasta 2014
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud  240 x 155 mm
Lehekülgi 573lk
Tõlkija Triin Peek
Toimetaja Elery Tammemägi
Kirjastus Helios
ISBN: 9789949961467
Kategooriad:,
Mõõdud 24 × 15,5 × 4 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Praktiline homöopaatia“ Vinton McCabe”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga