„Rikas aednik“ John Soforic

Rikas aednik – Elu õppetunnid rikkuse kohta isalt pojale, John Soforic
„Rikas aednik“ sündis rahalise sõltumatuse saavutanud kiropraktiku ja kinnisvaraärimehe John Soforici ja tema poja aastatepikkustest vestlustest ja aruteludest, milles isa soovis pojale edasi anda elutarkusi, mis on tal aidanud omal käel saavutada finantsiline vabadus ja tähendusrikas elu.

Raamat koosneb kahest paralleelselt arenevast hingestatud loost, millest üks on rahateadmiste selgitamiseks ja poja huvi säilitamiseks loodud põnev mõistujutt eaka ja jõuka aedniku taipamistest, elu õppetundidest ja soovitustest ning teine autori enda lugu.

See raamat on palju enamat kui tavapärane soovitus rohkem teenida või vähem kulutada. Sõltumata sinu praeguse sissetuleku suurusest, oskustest või majanduslikest raskustest, näitavad rikka aedniku elutarkused ja õppetunnid teed, kuidas haarata kontroll oma elu üle ja võtta endale üllas eesmärk kõrvaldada rahamured. Piisavalt jõukana oled kaitstud elumere tormide eest ning saad pakkuda peavarju ja tuge ka lähedastele. Pead aga arvestama, et vaja on tahet õppida, soovi läbi lüüa ja valmisolekut vaeva näha.

Me ei imestaks, kui võtad selle raamatu ikka ja uuesti kätte ning soovitad seda lugeda ka oma vanematel, lastel, sugulastel, sõpradel ja kõikidel tuttavatel, kellest hoolid. See võib olla üks kõige mõjusamaid raamatuid, mida oled lugenud rahatarkuse kohta. „Rikas aednik“ võib mõjuda sama võimsalt või võimsamaltki kui palju tsiteeritud klassikalised teosed, nagu Robert T. Kiyosaki „Rikas isa, vaene isa“ ja Napoleon Hilli „Mõtlemist muutes rikkaks“.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

26,00 

Ilmumisaasta 2021
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 210 x 148 mm
Lehekülgi 477
Kirjastus Million Mindset OÜ
Tõlkija Katrin Kask
Toimetaja Piret Joalaid
ISBN: 9789916957028
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14,8 × 2,9 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Rikas aednik“ John Soforic”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga