,,Täielik elumuutus” Randy Gage

Raamatut „Täielik elumuutus“

võib pidada mõtlemapanevaks, konfliktseks või autor Randy Gage’i otsekohesuse tõttu isegi veidi jultunuks. Aga kui sa oled eales tundnud, et ehk sa ei ole õigel ja sind toetaval teel, või tahtnud võimalust oma elu teisiti luua, siis on see raamat just sinu jaoks mõeldud.

Ei ole vahet, kas nõustud autoriga või mitte – igal juhul avardab raamat sinu mõttemaailma ja viskab kinda sinu senistele uskumustele, aidates luua uusi perspektiive enda elukvaliteedi parandamiseks.

Gage viib su ainulaadsele rännakule alateadlikust mõtlemisest teadliku mõtlemiseni, mille käigus võid avastada hulga neid uskumusi, mis on eeldatavasti mõjutanud sind oma tervisele, õnnelikkusele ja heale käekäigule vastu töötama.

Peale raamatu lugemist võid avastada, et oled valmis lahti laskma sellest, mis sind enam ei teeni, „tapma oma vana mina“ ning lõpetama elu talumise ja hakkama osalema selle loomises.

Et oma elu täielikult muuta, tuleb sul lihtsalt otsustada, et hakkad teadlikult ja avatud meelel tegelema enesearengu ja kasvamisega. Raamat „Täielik elumuutus“ on ideaalne vahend selle teekonna alustamiseks või jätkamiseks.

Randy Gage

on multimiljonärist ettevõtja, kirjanik ja motivatsioonikoolitaja. Ta ise nimetab ennast külluse eest võitlejaks meie kõige suurema vastasega – iseendaga.

Gage’i stiil on väga otsekohene ja vahel isegi veidi ülbe, kuid tema ausus ja avameelsus ning mõttemaailma, uskumuste, hoiakute ja käitumise muutus ongi aidanud tal tõusta kodutust narkomaanist multimiljonärist ettevõtjaks.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

18,99 

Laos

Ilmumisaasta 2022
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 210×148 mm
Lehekülgede arv 192 lk
Tõlkija Katrin Kask
Kirjastus Million Mindset
ISBN: 9789916690000
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 14,8 × 1,1 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “,,Täielik elumuutus” Randy Gage”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga