„Tark tee terviseni“ Rene Bürkland

TARK TEE TERVISENI – Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks.

Inimene on unikaalne ja kordumatu, seetõttu peaks toitumisel lähtumagi sellest unikaalsusest. Ei ole olemas superdieeti, mis sobib kõigile, ei ole olemas õigeid ja valesid, on sobivad ja mittesobivad toiduained. Hiina meditsiini toitumisteraapia lähtub inimese konstitutsioonist, eripäradest ja haigustest. Sel moel valitud toit tugevdab organismi, aitab ennetada haigusi ja nendest kiiremini terveneda.

Raamatust saab teada, milline toit sobib erinevatele kehatüüpidele, kuidas valida toitu vastavalt aastaaegadele, millised toidud sobivad külmetushaiguste, seedeprobleemide, ülekaalu, väsimuse, valude ja teiste terviseprobleemide korral. Sel moel valitud toit tugevdab organismi, aitab ennetada haigusi ja nendest kiiremini terveneda.

Rene Bürkland on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna üldarstina ning Tallinna Ülikooli psühholoogina. Ta on neli aastat õppinud Nanjingi ja Bejingi Hiina meditsiini ülikoolis hiina keelt, akupunktuuri, taimravi, gigong’i ja tuina massaaži. Praegu võtab ta Hiina meditsiini keskuses vastu patsiente, õpetab Hiina meditsiini ja gigong’i. Rene Bürklandilt ilmus 2014. aastal raamat “Tervise alkeemia”, mis võeti lugejatelt erakordselt hästi vastu.

“TARK TEE TERVISENI” oli 2016. aasta Eesti müüduim raamat.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

17,90 

Laos

Ilmumisaasta 2016
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 210 x 134 mm
Lehekülgi 256 lk
Kirjastus Pilgrim 
ISBN: 9789949571581
Kategooriad:,
Mõõdud 21 × 13,4 × 1,9 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Tark tee terviseni“ Rene Bürkland”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga