13 nõuannet toidu töötlemata jätmiseks ja päris toidu söömiseks

Mis see päris toit on? Suurbritannia armastatuim perearst dr Rangan Chatterjee ütleb, et päris toit on moodsa ultratöödeldud toidu vastand. Päris toit on see, mida inimesed on traditsiooniliselt aastatuhandeid söönud.

Päris toit vähendab meie kehas levivat subkliinilist põletikku, turgutab mikrobioomi tervist ja aitab harida meie immuunsüsteemi.

Siit saad teada, mida dr Chatterjee soovitab teha, et päris toidule keskendumine igapäevase kiire eluga klapiks.

Soovin nõuandeid

Eluratas

Eluratas on väga hea tööriist hindamaks oma elu ja olu praegust tasakaalu ja tuvastamaks neid aspekte oma elus, millele on vaja veidi rohkem tähelepanu pöörata. Ideaalne ratas on ümmargune!

Vaata, kui hästi Sinu elu veereb!

Soovin Eluratast

Terviseratas

Sarnaselt elurattale aitab terviseratas hinnata oma tervise erinevate aspektide seisukorda. Kui hindad mõne aspekti väga kasinaks, siis võta endale aega just sellega tegelemiseks ja teistele aspektidele järele aitamiseks. Ümmargune ratas veereb kõige paremini.

Vaata, kui hästi Sinu tervis veereb!

Soovin Terviseratast

Isiksustest

Kes oled sina? Kes on su laps? Su kaaslane? Su kolleeg? Su parim sõber?

Särav Sangviinik? Maksimaalne Melanhoolik? Kõikvõimas Koleerik? Fantastiline Flegmaatik? Või hoopis kombinatsioon neist? Ja kui kombinatsioon, siis milline? Kas loomulik, täiendav või hoopis vastandlik kombinatsioon?

Sinu isiksuse profiil ei sarnane mitte kellegi teisega, aga üldine informatsioon Sinu temperamenditüübi kohta on väärtuslik iseenda mõistmiseks ja selleks, et õppida teisi aktsepteerima sellistena, nagu nad on. Kui julgustad oma peret ja sõpru end analüüsima, avanevad uued suhtluskanalid, mis pakuvad nii mõtteainet kui meelelahutust.

Soovin isiksustesti