Näitab 1–20 69-st

 • ,,15 hindamatut kasvuseadust”

  Kas on olemas kindlaid tegevusi ja viise, mis tagavad alati edu ning eesmärkide ja unistuste saavutamise?
  John C. Maxwell ütleb, et vastus on JAH.
  Edu võti on kasvamises! Kasvamisele keskendudes Sa arened ning arenedes saavutad alati oma potentsiaali ja seeläbi ka eesmärgid.

  John C. Maxwell on uurinud ja tegelenud enam kui 50 aastat personaalse arenemise teemadega ning raamatus „15 hindamatut kasvuseadust, järgi neid ja saavuta oma potentsiaal“ toob ta välja kindla edu ning Sinu maksimaalse potentsiaali saavutamise seadused.
  Lisaks kasvamise seaduste teadasaamisele aitab raamat Sul saavutada õiget hoiakut, avastada oma tugevusi, siduda Sind oma kirgedega, olla oma eesmärkidega rohkem ühenduses ning arendada vajalikke oskusi nii, et saaksid olla kõik, mis Sa suudad olla. Sa leiad sealt ka valed uskumused, mis meid igapäevaelus tagasi hoiavad.
  Sellest raamatust kasu saamiseks ei pea Sa olema liider, kuigi see sisaldab ka liidriks olemise teemasid. Kasvamiseks ei pea Sa kuuluma ühtegi meeskonda, kuigi see aitaks kaasa. Pead olema lihtsalt keegi, kes tahab kasvada ning oma tänasest versioonist paremaks saada.

  Sa ei saa muuta oma elu, kui Sa ei muuda oma igapäevaseid tegevusi. Oled oma potentsiaali saavutamise teel, kui õpid selgeks raamatus sisalduvad seadused ja elad nende järgi. Aastatepikkune õppimine ja kasvamine viib Sind uskumatutesse kõrgustesse.

  18,99 
 • ,,Aeg parandab hoolitsetud hingehaavd”

  Naatan Haamer on hingehoidja, pere¬terapeut, superviisor, leina- ja kriisinõustaja ning koolitaja ja õppejõud, kes on 30 aastat olnud abivajajatele – väikelastest eakateni – toeks nende elukriisides. Hingehoidlikku tööd alustas ta Viljandi noortevanglas 1990. aastal, 1995. aastast töötab Tartu Ülikooli Kliinikumis. Alates parvlaeva Estonia katastroofist on Naatan pühendunud ka kriisiabitööle. Laste ja Noorte Kriisiprogrammi liikmena on ta paar aastakümmet kuulunud laste leinatoetuslaagreid korraldavasse meeskonda ning toetanud lapsi ja noori pärast nende valusaid kaotusi nii koolides kui ka lasteaedades.

  „Raamat avab kriisi ja leina teemasid üsna omanäolisel moel. Autori ainulaadne lähenemine täiendab värskendavalt kriisipsühholoogia tuntud arusaamu. Lisaks muudab raamatu omalaadseks poeetiline stiil, mis annab keeruliste teemade arutlusele kergust ja selgust. Naatani sõnade tagant kumab läbi mõistja, lohutaja, lootuse ja tähenduse andja, jutuvestja, fotograaf ja luuletaja. “

  Maire Riis Laste ja Noorte Kriisiprogrammi juht, traumaterapeut

  Raamat sobib teejuhiks neile, kes otsivad kriisis olles julgustust ja väljapääsu, kuid pakub inspiratsiooni ja mõtteainet ka neile, kes on võtnud endale abistaja ja toetaja rolli. Suure elu- ja töökogemusega kriisipsühholoog Naatan Haamer jagab rohkelt nõuandeid, kuidas elukriisidest läbi tulla ning keerulisel ajal üksteisele toeks olla.

  23,90 
 • ,,Hoiak” Earl Nightingale

  Hoiak

  Raamatusse “Hoiak” on kokku kogutud Earl Nightingale tähelepanekud ja õpetused, kuidas muuta oma suhtumist ja hoiakuid nii, et need hakkaksid sind teenima, mitte ei töötaks sinu vastu!

  Sul on igal juhul õigus, sa kas suudad või ei suuda!

  Kõik sõltub sinu HOIAKust!

  Tead ju, et igaüks on oma õnne sepp. Tulemused sõltuvad niisiis sinust ja sinu hoiakust. Hoiakust, mis sul iga päev on. Kas ei kõla lihtsalt? Ometi ei ole see päris nii lihtne. Paljudelt nõuab uue suhtumis- ja käitumislaadi õppimine aega. Ent kui oled selle ühel päeval omandanud, hakkab argipäev tunduma täiesti teistsugusena. Nagu oleksid astunud pimedast toast päikesepaistesse. Näiteks inimene, kellel on vale hoiak õppimise suhtes, ei õpi enne peaaegu midagi, kui pole oma hoiakut muutnud.

  Märkad seda kindlasti ka oma elus. Kui oled võtnud hoiaku, et ei oska midagi teha, siis sa ei suudagi enamasti peaaegu mitte midagi teha. Masendunud hoiak paneb kaotama mängu juba enne selle algust. Nüüd siis tead, et see, mida elult saad, mida teed või jätad tegemata, sõltub suures osas hoiakutest.

  See on valdkond, mida igaüks võib valitseda. Eks ole imeline, et sul on nii suur võim tuleviku sündmuste üle? Et suudaksid suhtuda lootusrikkalt maailma, pead aga kõigepealt hakkama lootma iseendale. Ei saa anda teistele seda, mida sul endal pole, seega määrab suhtumine iseendasse selle, kuidas suhtud maailma.

  Paljudele inimestele tundub, et nad on loodud elama keskpärast või viletsat elu. Nad näevad peamiselt probleeme ja takistusi, mida pole võimalik ületada. Tegelikult on probleeme kõikidel inimestel. Uurimus näitab, et edukad inimesed näevad erinevalt keskpärastest inimestest probleemides väljakutset ning asuvad neid lahendama. Kas näed suhtumise ja hoiaku erinevust?

  Raamatust Hoiak saad sa läbi lihtsate lugude ja selgituste ülevaate ajust, ajast, eesmärkidest, võimaluste nägemisest, rahast, järjepidevusest, valikute tegemisest, õnnest, eneseusust, arengust ning kõigest muust, mis on seotud õige hoiaku kujundamisega.

  Sul on igal juhul õigus, sa kas suudad või ei suuda!

  Kõik sõltub sinu HOIAKust!

  Earl Nightingale 

  7,50 
 • ,,Kaassõltuvusest vabaks” Melody Beattie

  • Kas sa usud, et sinu partner on muutnud sinu elu talumatuks?
  • Kas sa tajud, et oled oma suhetes sattunud lõksu, millest väljapääsu sa praegu ei näe?
  • Kas oled unustanud, mida tähendab võtta enese jaoks aega?
  • Kas sulle tundub, et sinu elu täidavad ainult kohustused ja teiste ootustele vastamine?
  Raamat õpetab märkama, kus me end ei väärtusta ja millal surume maha oma tegelikud tunded ja vajadused.
  Autori mõistev suhtumine ning selged juhtnöörid, kuidas neid olukordi lahendada, muudavad raamatu hinnaliseks abiliseks kaassõltuvuslikest käitumismustritest vabanemisel.
  Eneseabiklassikasse kuuluv “Kaassõltuvusest vabaks” sisaldab rohkesti lugusid tõsielust, meenutusi, harjutusi ja teste. See on lihtne, selge ja kergesti mõistetav maakaart, mis juhatab meid kaassõltuvuse keerulisel maastikul vabaduse, tervise, lootuse ja rõõmu poole.

  19,90 
 • ,,Köidikuist vabanenud hing” Michael A. Singer

  “Loe seda raamatut hoolikalt ning saad igavikku rohkemgi kui lihtsalt nuusutada.”

  – Deepak Chopra –

  See raamat leidis mind Californias Silicon Valley ühes suurimas raamatupoes. Oli ilmeksimatult selge, et pean selle raamatuga koos sealt lahkuma. Mõne raamatu kutse on lihtsalt nii tugev. Lugesin ja mulle väga meeldis. Kohe saabus ka teadmine, et mina olen see, kes selle raamatu eesti keelde tõlgib. Järgnesid mõned tähelepanuväärsed sünkroonsused ning põnev loominguline protsess ning nüüd on “Köidikuist vabanenud hing” eesti keeles olemas.

  See raamat on lihtne ja loogiline, samas sügav. Vaimne ning intuitiivne, kuid samas äärmiselt praktiline. Julgen arvata, et sobib teenäitajaks nii enesearenguteel esimesi samme astujale kui ka verstapostiks sellele, kel juba pikk tee käidud. Pole juhuslik, et sa seda raamatut praegu käes hoiad. Loe ja vaata julgelt järele, kuhu poole see raamat sind samme seadma paneb. Julge tuleb sul olla sellepärast, et igasuguste muudatuste tegemine elus nõuab suurt julgust ning vastakutiseismist hirmuga, tõenäoliselt ka valuga. Kui hirmust valu ees vabaned ja oled valmis elu kogu tema täiuses ning tundespektris kogema, siis saadki sa vabaks, siis saadki sa iseenda köidikuist vabaks.

  Sest et nagu ütleb autor: “Pole mingit põhjust elamist karta. Hirm lahtub hetkel, kui mõistad, et ainuke asi, mis elult saada on, on kasvamine läbi selle kogemise. Elu ise ongi su karjäär ning sinu suhe eluga on su kõige tähenduslikum suhe. Kõik ülejäänu, millega sa tegeled, fokusseerub üksnes osakesele elust, üritades elule mingitki tähendust anda. See, mis tegelikult elule tähenduse annab, on sinu valmidus seda elada. Mitte teatud kindel sündmus, vaid sinu valmidus elusündmusi kogeda annab elule tähenduse.”

  See raamat on tõepoolest praktiline. Kui soovid, et sinugi hing köidikuist vabaneks ja vabana ringi saaks lennata, siis siin raamatus on kõik selleks vajalikud tööriistad su käeulatuses.

  17,90 
 • ,,Maagia” Rhonda Byrne

  Üks sõna muudab kõik

  Üle kahekümne sajandi on ühe pühateksti salapärane lause ajanud segadusse ja olnud valesti mõistetud peaaegu kõigi poolt, kes seda on lugenud. Ajaloo jooksul on vaid vähesed inimesed aru saanud, et see on mõistatus, ja kui sa selle ära lahendad – kui paljastad saladuse –, siis avaneb su silme ees uus maailm.
  „Maagias“ avaldab Rhonda Byrne maailmale selle salapärase lause tähenduse, mis muudab kogu elu. Seejärel õpetab ta sulle hämmastava 28-päevase rännaku jooksul, kuidas seda teadmist oma argielus kasutada.
  Pole tähtis, kes sa oled, pole tähtis, kus sa oled, pole tähtis, milline on su praegune olukord – „Maagia“ muudab kogu su elu!

  18,90 
 • ,,Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage… ja kuidas saada nutikaks, terveks ja rikkaks!” Randy Gage

  Randy Gage nimetab ennast külluse eest võitlejaks meie kõige suurema vastasega – iseendaga. Teda on nimetatud Külluse Jedi Rüütliks, sest tema ärid on aidanud saada miljonäriks ning ideed muutnud mõtlemist ja elu väga paljudel inimestel.

  Autori ülimalt põnev elukäik keskkoolist väljakukkujast ja miinimumpalgaga nõudepesijast kuni eduni multimiljonärina on pannud imestama paljusid inimesi üle maailma. Sinna on ta jõudnud aga üksnes oma mõttemaailma, uskumusi ja käitumist oluliselt muutes.

  Käesolev raamat  toob välja saladused, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust, kuid tavapäratul ja seninägematul viisil. Kriitiline, käre ja julmalt aus Randy Gage tulistab oma otsekohese keelekasutusega selle pihta, mis on hoidnud meid rumala, haige ja rahast lagedana, ning näitab teed, kuidas jõuda välja nutika, terve ja rikka elu juurde. Oma õpetusi illustreerib ta isiklikust elust võetud ohtrate praktiliste näidetega.

  „Randy raamat puudutab sind kindlasti. See raputab sinu muutumatuks jäänud uskumusi. Kui julged seda lugeda rohkem kui korra, siis luban sulle, et suudad muuta oma elu uueks kõigele, mida ihkad.”

  „Mach II with your Hair on Fire” autor Richard Bliss Brooke

  „Vana hea Gage. Briljantne ja järsk. Sisekaemuslik ja otse näkku ütlemisega. Provotseerib sinu senist mõttemustrit. See on tõeline ja reaaleluline ülevaade, mis hoiab sind ahelais ja annab kompassi rikkuste juurde. Rikastatud põnevate sisevaadetega, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust.”

  MasterMindEventi algataja ja juht Art Jonak

  18,99 
 • ,,Täielik elumuutus” Randy Gage

  Raamatut „Täielik elumuutus“

  võib pidada mõtlemapanevaks, konfliktseks või autor Randy Gage’i otsekohesuse tõttu isegi veidi jultunuks. Aga kui sa oled eales tundnud, et ehk sa ei ole õigel ja sind toetaval teel, või tahtnud võimalust oma elu teisiti luua, siis on see raamat just sinu jaoks mõeldud.

  Ei ole vahet, kas nõustud autoriga või mitte – igal juhul avardab raamat sinu mõttemaailma ja viskab kinda sinu senistele uskumustele, aidates luua uusi perspektiive enda elukvaliteedi parandamiseks.

  Gage viib su ainulaadsele rännakule alateadlikust mõtlemisest teadliku mõtlemiseni, mille käigus võid avastada hulga neid uskumusi, mis on eeldatavasti mõjutanud sind oma tervisele, õnnelikkusele ja heale käekäigule vastu töötama.

  Peale raamatu lugemist võid avastada, et oled valmis lahti laskma sellest, mis sind enam ei teeni, „tapma oma vana mina“ ning lõpetama elu talumise ja hakkama osalema selle loomises.

  Et oma elu täielikult muuta, tuleb sul lihtsalt otsustada, et hakkad teadlikult ja avatud meelel tegelema enesearengu ja kasvamisega. Raamat „Täielik elumuutus“ on ideaalne vahend selle teekonna alustamiseks või jätkamiseks.

  Randy Gage

  on multimiljonärist ettevõtja, kirjanik ja motivatsioonikoolitaja. Ta ise nimetab ennast külluse eest võitlejaks meie kõige suurema vastasega – iseendaga.

  Gage’i stiil on väga otsekohene ja vahel isegi veidi ülbe, kuid tema ausus ja avameelsus ning mõttemaailma, uskumuste, hoiakute ja käitumise muutus ongi aidanud tal tõusta kodutust narkomaanist multimiljonärist ettevõtjaks.

  18,99 
 • “Miljoni-inimene“ Simon Peter Rosenberg

  ETTEVÕTLUSNÄDALA SUPERPAKKUMINE!

  OSTA 1, SAAD 2!

  Ostes ühe SP Rosenbergi raamatu „Miljoni-Inimene”, leiad pakist hoopis kaks! Pakkumine kehtib kuni oktoobri lõpuni!

   

  „Ma olen lugenud rohkem äriteemalisi raamatuid, kui suudaksin kokku arvutada. Liigagi tihti tuleb välja, et paljud neist on ennekõige „enda meelest erakordsed“. Simon Rosenberg on päriselt erakordne.
  „Miljoni-Inimene“ on raamat, mis vastab täpselt oma pealkirjale. Sa õpid, kuidas oma ekspertteadmised varanduseks pöörata ja võid selle läbi jõukaks inimeseks saada. Sina ise otsustad, mida jõukus Sinu jaoks tähendab.“
  Ragne Sinikas, konverentsi World Women Conference and Awards, saate „How to Dominate your Decade“ ja Starpreneurs TV asutaja

   

  „Sinu käes olev raamat on nagu ei ükski teine. Selle sisu ei ole ainult sõnades. Kui aus olla, siis need sõnadest moodustunud ridade vahelised alad on hoopis need, mis on raamatu sisust tiined.
  Siin kirjutatu on baasidee win-win mõtte taga oleva mõtte taga. Sündigu maailma juurde aina rohkem ettevõtlust, mis lähtub vajadustest ja tunnetest, mis toetub oma tegevuses Südame häälele ning teeninb kõrgeimat hüvangut.
  Naudi seda mitmekihilist teekonda sõnade ja sõnade taga olevate mõtetehulga mänguga.”
  Kris Leinatamm, raamatu tõlkija, Inspiratsiooniraamatukogu juht

  16,30 
 • „Andmise jõud“ Bob Burg ja John David Mann

  Raamat “Andmise jõud” on kergesti loetav raamat, mis sisaldab eluliselt olulisi tarkuseteri ja väärt õppetunde andmise seadusest. Kui sead fookuse väärtuse loomisele selles, milles oled parim ning ei keskendu teistelt millegi saamisele, liiguvad raha ja edu ise sinuni.

  Ilmselt hakkab enamik inimesi lihtsalt naerma, kui nad kuuleksid väidet, et edu saladus võib peituda „andmises“. Samas pole suurem osa inimesi kaugeltki nii edukad, kui nad sooviksid.

  “Andmise jõud” räägib loo ambitsioonikast noormehest nimega Joe, kes ihkab edu. Joe on suurte unistustega aktiivne müügimees, kes tunneb sageli, et mida rohkem ta pingutab, seda kaugemale ta oma eesmärkidest liigub. Peale üht järjekordset suure tehingu kaotust õnnestub tal kohtuda mõistatusliku ja legendaarse konsultandiga, kes tutvustab talle viit andmise seadust, mis on viinud nii teda ennast kui ka teisi nende seaduste järgijaid fenomenaalse eduni.

  Kui me peaksime raamatut ühe lausega kirjeldama, siis

  ütleksime – „Andmise jõud” on raamat, mis õpetab olema parem inimene ja selle kaudu saavutama nii edu kui ka paremaid suhteid.

  Lisaks muutud sa aga inimeseks, keda ollakse alati valmis abistama ning kes on oodatud igasse seltskonda.

  18,30 
 • „Armasta raha ja raha armastab sind vastu“ Sarah McCrum

  Rikas elu on rikas ka tervise ja heaolu, suhete ja armastuse poolest. Selles elus on rikkalikult võimalusi ja saavutusi, mis on tihedalt seotud sinu eesmärgiga. Selline elu on rahaliselt tulus, sest annad ellu omalt poolt panuse, mida hindavad ka teised ja mis on väärtuslik kõigile. Selline elu on rahuldustpakkuv, rõõmuküllane, loominguline ja vaba. Seda elu jagatakse suuremeelselt ka teistega.

  Raamatu „Armasta raha ja raha armastab sind vastu“ autor Sarah McCrum

   

  Kõigil tasuks rahasse pisut vabamalt suhtuda. Raha pole tegelikult selline, nagu enamik arvab. Enamasti nähakse rahana kupüüre, münte, numbreid pangakontol, mida püütakse kokku ajada. Me ei näe aga rahas sisalduvat energiat. Raha on ennekõike energia.

  Raha on nähtamatu niit kõigi inimeste vahelises suhtluses, mis hoiab meid koos sama tugevalt nagu ämblikuvõrk hoiab kinni ämbliku saaki. Raha voolab pidevalt kõikjal meie ümber ringi. Ta on vahetus- ja tehingusüsteem, mis meie ühiskonda koos hoiab.

  Inimesed võivad raha hinna üle hangeldades teda küll igas suunas venitada, aga selle tõelist väärtust ei saa muuta mitte kunagi, sest see väärtus on paika pandud maailmas, mida väga vähesed suudavad mõista.

  Paljud jahivad raha terve elu, aga ei mõista

  samas, et raha on läbipaistev ja nähtamatu ning niivõrd paindlik ja vormitu energia, et suudab kõigi krabajate eest kõrvale põigata. Raha kuuleb kõiki palveid,  igatsust, meeleheitlikku soovi raha järele, soove seda rohkem saada. Paraku tõrjub meeleheitlike soovide jõud teda eemale ja lükkab tagasi. Raha ei sisene selliste inimeste taskusse, pihku, rahakotti ega pangakontole, kes teda meeleheitlikult otsivad.

  Raha on energia, valgus, alati ringi lendamas ja teda saab enda juurde tõmmata ainult teatavat liiki energiaga, mis mõjub talle magnetina – vastuvõtlikkusega, millel puudub hirm, mure ja ärevus.

  Kuidas raha endale ligi tõmmata, mida teha ja mida mitte teha, räägib teile raha ise – raamatus „ Armasta raha ja raha armastab sind vastu “ – Raha räägib sinuga. Kas oskad kuulata?

  20,50 
 • „Avasta oma mina jõud“ Duncan Coppock

  Millal sa viimati võtsid hetke, et lihtsalt olla ja küsida endalt, kuidas läheb? Kuidas päriselt läheb?

  Kipume sageli tormama läbi elu, nii et ei märkagi seda möödumas. Oleme mattunud töösse, laste kasvatamisse, kõiksugu muredesse ja vahel ka rõõmudesse. Kohtume iga päev uute inimestega, elame kaasa nende elukäigule, vajadusel rõõmustades ja kurvastades koos nendega. Kõige selle juures unustame ära selle ainsa inimese, kes on meiega igal hetkel, 24/7, sõltumata kas seda tahame või mitte. See on meie MINA.

  Kui hästi me tegelikult tunneme oma MINA? Mida me teame sellest, mis teda õnnelikuks või kurvaks teeb? Mida me teeme, et oma MINA eest hoolitseda, teda hoida? Kas me oleme oma MINA jaoks olemas, võimestame teda, nii nagu tema meid? Oskame me päriselt kuulata, mida meie MINA meile räägib? Mida meile räägib meie kõige lähedasem kaasaelaja? Millise MINA me maailmale anname?

  See siin on autori väljatöötatud arengutreeningu meetodi alusel kirjutatud lihtne ja konkreetne käsiraamat praktiliste harjutuste ja sisekaemustega, mille abil leida oma MINA, teda toetada, kuulata ja olla talle parim sõber. Vaid enda eest hoolt kandes saame maailmale anda oma parima MINA.

   Patrick Pihelgas

  21,90 
 • „Ei ühtki einet üksi“ Keith Ferrazzi ja Tahl Razz

  „Ei ühtki einet üksi“ räägib suhete võimsusest, aitab arendada sinu sotsiaalseid oskusi, võimekust luua inimestega side ja avada seeläbi olulisi uksi edasisteks saavutusteks. Muuhulgas annab raamat sisevaate, kuidas luua suhteid tänapäevases digitaalmaailmas.

  Raamatu autor Keith Ferrazzi avastas juba varajases eas, et see, mis eristab keskpäraseid inimesi edukatest, on nende erinev arusaamine sellest, kui tähtis on suhete loomise oskus nii, et kõik sellest võidaksid.

  Raamat „Ei ühtki einet üksi“ näitab ära täpsed sammud ja mõtteviisi, mida autor kasutab, et luua side tuhandete kolleegide, sõprade ja teiste kontaktidega – inimestega, keda ta on aidanud ja kes on aidanud teda. Internetiajastu võimas kasv ainult kinnitab Ferrazzi teadmiste väärtust, sest kontakti loomise ja väärtustamise tähtsus on tänapäeva maailmas üha kasvavas trendis.

  Ferrazzi on pärit tagasihoidlikust töölisklassi perest, kuid ta on ilmutanud tähelepanuväärset võimekust luua kontakte, mis on aidanud tal pääseda

  maailma tippülikoolidesse Yale’i ja Harvardisse ning erinevatele tippjuhtide positsioonidele. Tema kontaktivõrgustik ulatub valitsuse koridoridest kuni Hollywoodi staarideni ning tähelepanuväärsed tulemused suhete loomisel on toonud talle Leader for Tomorrow tiitli Davose Maailmamajanduse Foorumil.

  Ferrazzi kontaktiloomise viis põhineb vastastikusel abistamisel ja ühendamisel ning ta on arendanud välja süsteemi praktiliste põhimõtetega, millest vaid mõned näited on:

  • Ära kogu punkte: pööra tähelepanu vastastikusele kasulikkusele;
  • Hoia pidevat ühendust: hoia sidet pidevalt, mitte ainult siis, kui see on sulle vajalik;
  • Ei ühtki einet üksi: see, kui oled teistele „nähtamatu“, on halvem ebaõnnestumisest;
  • Saa väärtusloome valitsejaks: kuidas kasutada veebikeskkondi nagu LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram, et luua tähendusrikkaid kontakte, anda neile sära ning luua võrgustik inimestest, kes aitaksid kaasa sinu eesmärkide ja huvide elluviimisel.

  Autor toob raamatus esile ajatuid strateegiaid, mida on kasutanud maailma tuntuimad inimesed Winston Churchillist Bill Clintonini, Vernon Jordanist kuni dalai-laamani.

  Siit leiad spetsiifilisi nõuandeid, kuidas käsitleda äraütlemisi, saada inimesi endaga nõustuma, juhtida konverentse ja palju muud. „Ei ühtki einet üksi“ on hinnatud ajatuks klassikaks ning üheks olulisemaks suhete loomise raamatuks.

  26,90 
 • „Ei ühtki kaotatud klienti enam“ Joey Coleman

  Nõutud spiiker ja ärikonsultant Joey Coleman õpetab inimestele ja ettevõtetele üle kogu maailma, kuidas muuta ühekordse ostu sooritaja eluaegseks kliendiks.

  Colemani kliendilojaalsuse teooria ei keskendu turundusele ega müügitehingu lukku löömisele, vaid suhtlusele, mida klient ettevõtte poolt esimese saja päeva jooksul kogeb.

  Kuigi uued kliendid tunnevad rõõmu, eufooriat ja elevust, muutuvad need ostjakahetsuse maad võttes kiiresti hirmuks, kahetsuseks ja ebakindluseks. Esimese saja päeva jooksul pärast esmaostu sooritamist lõpetab valdkonnast hoolimata umbes 20% – 70% uutest klientidest ettevõttega koostöö, sest nad tunnevad end väga kiiresti mahajäetuna.
  Raamatus „Ei ühtki kaotatud klienti enam“ pakub Joey Coleman välja lähenemismeetodi, mis kasvatab oluliselt kliendi lojaalsust ja sellest johtuvalt ka joonealust numbrit.
  Ta toob välja klienditeekonna kaheksa erinevat emotsionaalset etappi, mida klient esimese saja päeva jooksul läbib olenemata sellest, kas ostuks oli äkkotsusena kohv Starbucksist või läbikaalutletult esimene kodu. Kui suudad mõista ja ette näha kliendi emotsioone, on Sul võimalik kasutada palju erinevaid tööriistu ja tehnikaid, et pikk ja hindamatu suhe kliendiga kivisse raiuda.
  Colemani süsteemi toetavad raamatus kirjeldatud uuringud ja juhtumianalüüsid, mis näitavad, kuidas oma valdkonna parimad ettevõtted loovad erilisi kogemusi igas kliendi emotsionaalses etapis.
  See on raamat, mis peab olema iga ettevõtja, firmajuhi, müügi, turunduse ja klienditeeninduse eest vastutava meeskonnaliikme laual.

  „Kui ma saaksin soovitada ainult ühte turundusraamatut, siis oleks selleks “Ei ühtki kaotatud klienti enam”. Loe see läbi, rakenda saadud teadmised ning su ettevõttel on kordades suurem šanss edu saavutada.“

  – Timo Porval, Turunduslabor.ee eestvedaja

  Loe siit, miks Timo Porval seda raamatut soovitab.

  Vaata siin raamatuesitlust koos autoriga!

  Joey Colemaniga saad rohkem tutvuda tema lehel.

  31,90 
 • „Ela rohkem, mõtle vähem” Pia Callesen

  Raamatus „Ela rohkem, mõtle vähem“ kirjeldatakse strateegiaid, kuidas saavutada kontroll oma mõtete üle ja õppida depressioonist mitte ainult jagu saama, vaid selle tekkimist ülepea vältima.

  Paljud meist usuvad, et parim viis kriiside ja elumurede lahendamiseks on neid läbi töötada: arutleda stressi tekitavate probleemide üle ja neid analüüsida, lahata meid puudutanud ängistust ja traumasid. Ent see arusaam on eksklik. Peaksime suhtuma oma meelde kui sõela, millest kõik läbi niriseb, kui me just ei otsusta millestki kinni hoida. Ent kuidas lasta lahti meid rõhuvatest negatiivsetest mõtetest?

  Esimene metakognitiivse teraapia – uue ja murrangulise depressiooni ravimeetodi – teemaline raamat annab juhtnööre, kirjeldab konkreetseid juhtumeid ning pakub teraapiakabinetis kasutatud harjutusi ja näpunäiteid. Doktor Pia Callesen näitab meile, et depressioon ei ole möödapääsmatu haigus, vaid miski, mida me saame õppida ohjeldama ja ära hoidma, elades rohkem ja mõeldes vähem.

  16,60 
 • „Hirmudest vabanemine“ dr Pippa Grange

  Me pingutame ja tegutseme, kuna soovime edu saavutada, kuid oleme haruharva õnnelikud. Kui ihkame iga hinna eest võita ja teeme kolleegide ja pere ees head nägu ka siis, kui meil on raske, siis võime kergesti enda tõelise olemusega vastuollu minna. Isegi sihtideni jõudmine ei pruugi meile siis rahuldust tuua. Selles on süüdi hirm. Hirmu tõttu oleme ärevil, tunneme häbi ja püüame kõiki asju perfektselt teha. Teeskleme end olevat keegi teine, jahtides staatusesümboleid, mis tegelikult meile kunagi tõelist rahuldust ei too.

  Kuid võiksime elada ka teisiti. Võime leida oma tõelise hääle ja elada nii, nagu me tahame ning siis pakuvad ka väiksemadki võidud tõelist rahuldust. Sellist avatumat mõttelaadi aitab meil leida doktor Pippa Grange – ta on psühholoog, kes töötas Inglismaa jalgpallikoondise juures, kui see 2018. aasta jalgpalli MM-il poolfinaali jõudis.

  Grange näitab oma raamatus meile, kuidas hirmuvabamalt elades leiame üles oma tõelised kired ja avastame, mis meile päriselt rahuldust pakub. Tema lihtsad seletused ja juhtnöörid aitavad meil stressist vabaneda ja julgust leida ning teiste inimestega palju ehtsamat sidet saavutada.

  Selline edu ei seisne auhindades ega teiste alistamises, vaid tõelises võitmises, millesse on kaasa haaratud kogu meie olemus. Meil on aeg oma hirmud tuvastada, nende põhjustest aru saada ja tänu sellele nendest tasapisi vabanema hakata. Elades ilma igapäevaste hirmudeta oleme palju õnnelikumad.

  19,90 
 • „IsiksusPluss. Tunne ennast, mõista teist.“

  Florence Littaueri vaibumatult menukas bestseller, mida on maailmas müüdud üle 1,5 miljoni eksemplari.

  Raamatust leiab iga lugeja humoorika ülevaate juba Hippokratese aegadest pärit isiksusetüüpidest:

  • Säravast Sangviinikust,
  • Maksimaalsest Melanhoolikust,
  • Kõikvõimsast Koleerikust
  • ja Fantastilisest Flegmaatikust

  ja nende kombinatsioonidest.

   

  Siin lehekülgedel leiduva isiksustesti abil on igal lugejal kerge nii enda kui oma lähedaste kohta uusi tahke avastada ja neid paremini mõistma hakata.

  Kui juba kord mõistad, kuidas tuua välja parimat endas, selgub, et ka teised tunduvad kuidagi kenamad.

   

  Mis Sind nii eriliseks teeb?

  Seda on üsna palju. „IsiksusPlussi“ lehekülgedelt saad teada, kui imeliselt ja loominguliselt Sind loodi, ja kas oled

  • spontaanne, vilgas ja rõõmsameelne Särav Sangviinik
  • mõtlik, lojaalne ja järjekindel Maksimaalne Melanhoolik
  • seiklushimuline, veenev ja enesekindel Kõikvõimas Koleerik
  • sõbralik, kannatlik ja leplik Fantastiline Flegmaatik

  või kuigipalju kõigist neist. Saad ka teada, kuidas neid unikaalseid jooni kasutada, et suhetesse rohkem harmooniat tuua.

  Florence Littauer selgitab: „Kui mõistame, kes me oleme ja miks käitume nii, nagu käitume, hakkame mõistma oma tegelikku olemust, parandama isiksust ja õppima teistega läbi saama.“

  Kui kord juba mõistad, kuidas tuua välja parimat endas, selgub, et ka teised tunduvad kuidagi kenamad. „IsiksusPluss“ aitab leida igaühes selle, kes ta tegelikult tahakski olla.

  Raamat, mis ajab igal leheküljel äratundmisrõõmust naerma ja kilkama!

  Võib-olla mitte flegmaatikut siiski …

  19,90 
 • „Kingin su aastatele elu“ Inna Narro

  See kinkeraamat teie käes on kirjutanud ennast ise hetkest, kui alustasin oma patsientide, nende lähedaste ja arstidest kolleegide tsitaatide kogumist. Aastaid on see raamat oodanud kunstnikku, kes annaks neile mõtetele silmaga nähtava elu. Kui olin tutvunud Katri Lumi loominguga, teadsin kohe, et tema ongi see kunstnik.

  Katri ja minu ühine tahe oli ja on, et raamatu müügitulu läheb Hille Tänavsuu Vähiravifondile Kingitud Elu. Nii elavad mälestustes edasi need, kes andsid mulle kord oma mõtted ja loomingu selleks, et kellelgi oleks ka homsetes aastates elu.

  – Inna Narro Kliiniline psühholoog

  12,90 
 • „Kohvi jalaga, palun“ Tiia Järvpõld

  Inspiratsiooniraamatukogu jõulu-eri heategevusprojekt!

  Müügil kuni raamatuid jätkub või kuni 31.12.2021.

  Tiia Järvpõld on 1967.aastal peaaegu surnuna sündinud naine, 3 lapse ema, kelle terve elu on möödunud ratastoolis ja väga piiratud kõnevõimega. Imeläbi siiski elule aidatuna kannab ta endaga kaasas diagnoosi tserebraalne paralüüs. Sügav liikumis- ja kõnepuue pole aga olnud tema jaoks piisavaks põhjuseks, et jääda allaheitununa enesehaletsuse võrku minekut või ainult kõigi teiste abi ootama.

  Ta on kunstnik ja andnud välja kaks raamatut. „Ärge lööge mind enam“ ilmus 2001. aastal ja ‚Kohvi jalaga, palun“ 2019. aastal.

  Tiia on kangekaelselt õnnelik nagu ta ise ütleb. Ja igal inimesel on temalt palju õppida. Õnnelik olemist.

  Seetõttu ongi ‚Kohvi jalaga, palun“ Inspiratsiooniraamatukogu 2021. aasta jõulu heategevusprojekt – et aidata kaasa meie kõigi teekonnale õnnelikumaks inimeseks saamise poole.

  Teeme koos head – Sulle ja Tiiale!

   

  „Õnn on olla naine. Natuke keerulisem on olla erivajadustega naine. Õnn on õnnelik olla. Natuke keerulisem ehk õnnelik olla erivajadustega naisena.“

  „Olin beebisid mähkinud ja nõusid pesnud. Aiamaal rohinud. Tikkinudki. Ma ei mõistnud, mida kardan.“

  „Üksindus on praokil karjuva suu suudlust ootav vaikus.“

   

  Kogu raamatumüügist saadud tulu läheb Tiiale.

  10,90 
 • „Kuidas saada asjad tehtud“ Erin Falconer

  Naine, kas sa oled väsinud sellest, et teed järjest rohkem, kuid tehtud saad ikkagi vähem? Mis oleks, kui lõputult esile kerkivate ülesannete planeerimise ja täitmise stressi asemel oleks olemas lahendus, mis aitaks läbida päeva senisest parema enesetunde, rahulolu ja tulemuslikkusega?

  Eluliste nõuannetega rikastatud raamat koos ausate lugudega autor Erin Falconeri elust ja karjäärist annab praktilisi mõtteid ja viiteid, kuidas asjad päriselt ellu viia, ning muudab seniseid vaatenurki tulemuslikkusele. Lakkamatute ülesannete järjekorra ja kalendri jälgimise asemel on olemas lahendus, mis säästab aega, närve ja elu ennast.

  Lahendus on lihtsam, kui oskame arvata: selle asemel et kohandada järjest paremini kalendrit või tegevusi, saaks kõike teha vastupidi ning kohandada tegevusi hoopis selle järgi, kes sa oma olemuselt oled.

  Raamatus „Kuidas saada asjad tehtud“ väljapakutud süsteem võimaldab sul ennast paremini üles leida ning mõista, mida sa oma elult soovid. Muu hulgas aitab raamat lahti mõtestada, kuidas

  • mõista oma isikupära,
  • elada ilma hukkamõistuta,
  • ennast kuulata,
  • olla kohal…
  • …ja palju muud.

  Raamatu autor Erin Falconer on üle 1,8-miljonilise igakuisekülastusega hinnatud kodulehe Pick the Brain peatoimetaja ja kaasautor. Ta on olnud kaasasutaja LEAFtv-s, millest on välja kasvanud börsiettevõte Leaf Group, kus ta töötab praegutegevjuhina. Falconeri kirglik missioon on näidata ülekoormatud naistele, KUIDAS SAAVUTADA VÄHEM TEHES ROHKEM.

  19,60