Näitab kõiki 3 valikust

 • „Ei ühtki kaotatud klienti enam“ Joey Coleman

  Nõutud spiiker ja ärikonsultant Joey Coleman õpetab inimestele ja ettevõtetele üle kogu maailma, kuidas muuta ühekordse ostu sooritaja eluaegseks kliendiks.

  Colemani kliendilojaalsuse teooria ei keskendu turundusele ega müügitehingu lukku löömisele, vaid suhtlusele, mida klient ettevõtte poolt esimese saja päeva jooksul kogeb.

  Kuigi uued kliendid tunnevad rõõmu, eufooriat ja elevust, muutuvad need ostjakahetsuse maad võttes kiiresti hirmuks, kahetsuseks ja ebakindluseks. Esimese saja päeva jooksul pärast esmaostu sooritamist lõpetab valdkonnast hoolimata umbes 20% – 70% uutest klientidest ettevõttega koostöö, sest nad tunnevad end väga kiiresti mahajäetuna.
  Raamatus „Ei ühtki kaotatud klienti enam“ pakub Joey Coleman välja lähenemismeetodi, mis kasvatab oluliselt kliendi lojaalsust ja sellest johtuvalt ka joonealust numbrit.
  Ta toob välja klienditeekonna kaheksa erinevat emotsionaalset etappi, mida klient esimese saja päeva jooksul läbib olenemata sellest, kas ostuks oli äkkotsusena kohv Starbucksist või läbikaalutletult esimene kodu. Kui suudad mõista ja ette näha kliendi emotsioone, on Sul võimalik kasutada palju erinevaid tööriistu ja tehnikaid, et pikk ja hindamatu suhe kliendiga kivisse raiuda.
  Colemani süsteemi toetavad raamatus kirjeldatud uuringud ja juhtumianalüüsid, mis näitavad, kuidas oma valdkonna parimad ettevõtted loovad erilisi kogemusi igas kliendi emotsionaalses etapis.
  See on raamat, mis peab olema iga ettevõtja, firmajuhi, müügi, turunduse ja klienditeeninduse eest vastutava meeskonnaliikme laual.

  „Kui ma saaksin soovitada ainult ühte turundusraamatut, siis oleks selleks “Ei ühtki kaotatud klienti enam”. Loe see läbi, rakenda saadud teadmised ning su ettevõttel on kordades suurem šanss edu saavutada.“

  – Timo Porval, Turunduslabor.ee eestvedaja

  Loe siit, miks Timo Porval seda raamatut soovitab.

  Vaata siin raamatuesitlust koos autoriga!

  Joey Colemaniga saad rohkem tutvuda tema lehel.

  31,90 
 • „IsiksusPluss. Tunne ennast, mõista teist.“

  Florence Littaueri vaibumatult menukas bestseller, mida on maailmas müüdud üle 1,5 miljoni eksemplari.

  Raamatust leiab iga lugeja humoorika ülevaate juba Hippokratese aegadest pärit isiksusetüüpidest:

  • Säravast Sangviinikust,
  • Maksimaalsest Melanhoolikust,
  • Kõikvõimsast Koleerikust
  • ja Fantastilisest Flegmaatikust

  ja nende kombinatsioonidest.

   

  Siin lehekülgedel leiduva isiksustesti abil on igal lugejal kerge nii enda kui oma lähedaste kohta uusi tahke avastada ja neid paremini mõistma hakata.

  Kui juba kord mõistad, kuidas tuua välja parimat endas, selgub, et ka teised tunduvad kuidagi kenamad.

   

  Mis Sind nii eriliseks teeb?

  Seda on üsna palju. „IsiksusPlussi“ lehekülgedelt saad teada, kui imeliselt ja loominguliselt Sind loodi, ja kas oled

  • spontaanne, vilgas ja rõõmsameelne Särav Sangviinik
  • mõtlik, lojaalne ja järjekindel Maksimaalne Melanhoolik
  • seiklushimuline, veenev ja enesekindel Kõikvõimas Koleerik
  • sõbralik, kannatlik ja leplik Fantastiline Flegmaatik

  või kuigipalju kõigist neist. Saad ka teada, kuidas neid unikaalseid jooni kasutada, et suhetesse rohkem harmooniat tuua.

  Florence Littauer selgitab: „Kui mõistame, kes me oleme ja miks käitume nii, nagu käitume, hakkame mõistma oma tegelikku olemust, parandama isiksust ja õppima teistega läbi saama.“

  Kui kord juba mõistad, kuidas tuua välja parimat endas, selgub, et ka teised tunduvad kuidagi kenamad. „IsiksusPluss“ aitab leida igaühes selle, kes ta tegelikult tahakski olla.

  Raamat, mis ajab igal leheküljel äratundmisrõõmust naerma ja kilkama!

  Võib-olla mitte flegmaatikut siiski …

  19,90 
 • „Kuidas stressi küüsist pääseda“ dr Rangan Chatterjee

  * „Pidev argipinge võib lainetena üle pea lüüa. See raamat aitab jääda tänapäeva kaootilises ja kiires maailmas rahulikuks ja mõistuse juurde.“ Ameia Freer

  * „Väikesed muudatused viivad suure muutuseni – sellest raamatust on kõigil midagi õppida.“ Jamie Oliver

  * „Põhjalik, väestav ja teaduslike uuringutega ankurdatud. Dr Chatterjee tõstab lauale meid sandistava piinaja – stressi –, mille all kannatavad nii paljud ja mida seljatavad vaid vähesed.“ Matthew Walker, raamatu „Miks me magame“ autor.

  Dr Chatterjee avab argielu stressi põhiolemuse ja pakub lihtsa neljasammulise plaani, mis aitab taastada kontrolli oma elu üle ning muuta see rahuldust pakkuvamaks ja rahulikumaks. Keskendudes elu eesmärgitunnetusele, suhetele ning füüsilisele ja vaimsele tervisele, pakub dr Chatterjee välja lihtsad, kuid efektiivsed meetodid, mida on kerge ellu rakendada ning mis annavad koheselt tervema ja rõõmsama enesetunde.

  Parim raamat ravimivabalt stressi ennetamiseks ja selle leevendamiseks.

   

  19,90 23,90