Näitab kõiki 4 valikust

 • „Mälupääste” Dr Daniel G. Amen

  Dr Daniel Ameni põhjapaneva Mälupääste programmi abil võid parandada oma mälu juba kohe täna ja samaaegselt vähendada mäluga seonduvate probleemide riski ka tulevikuks.

  Sinu aju eilne ja tänane seisukord ei pea olema tema lõplik saatus. Isegi kui Sul juba esineb hägust mõtlemist või Sul on lihtsalt halb mälu, ei tähenda see, et nii peabki jääma. Võttes kasutusele Ameni kliiniku lihtsa Mälupääste programmi VIRGUTAV VAIM, võid koheselt oma mälu parandada. Lisaks sellele aitab seesama programm tõsta Sinu energiataset, tuju, unekvaliteeti, lahendada kaalumuresid ja aidata Sind üleüldiselt paremale elujärjele.
  Ajukuva uuringud näitavad, et mälukaotusega seotud füüsilised muutused saavad ajus alguse juba kümneid aastaid enne, kui sümptomid pinnale kerkivad. Tuhandeid inimesi aidanud dr Ameni Mälupääste programm, mis sisaldab endas uusi toitumis- ja liikumisharjumusi, vaimseid ja isegi spirituaalseid praktikaid, võib olla ka Sinu tee tänase ja homse parima ajutervise juurde.

  Mälupääste aitab Sul:
  • tuvastada Alzheimeri tõve, dementsuse ja mäluprobleemide riskifaktoreid;
  • luua endale isiklik mälupäästekava, millega seljatada oma isiklikud riskifaktorid;
  • kujundada endale mälufunktsioone täiustavad ja säilitavad harjumused, mis parandavad ka üldist elukvaliteeti;
  • pakkuda oma mäluprobleemide või dementsuse käes kannatavatele lähedastele mõjusat tuge;
  • saada parimaks versiooniks endast nii meele, keha kui ka vaimu tasandil.

  Sa ei ole tingimata laulatatud sellise mäluga, nagu Sul praegu on; ega ka mälukaotusega, mis Sinu tulevikku ähvardab. Astu koos Mälupääste programmiga suur samm vitaalsema ja rahuldust pakkuvama elu poole.

   

  „Ma olen sügavalt veendunud, et see lähenemine saab aidata nii Sind kui Sinu lähedasi.“
  TONY ROBBINS, menuautor, filantroop ja Ameerika elu- ja äristrateeg.

   

  „Olen 19 aasta jooksul lugenud virnade viisi mälu- ja ajuteemalisi raamatuid ja plaanisin ka selle kiiresti läbi töötada. Aga jäin põhjalikult lugema. Dr Ameni teadustööd ja metoodikat tahaks kohe omal nahalgi katsetada ja endast niivõrd terviklik pilt saada. Kui mäluga lood kehvasti, tasub dr Ameni soovitusi elustiili, toitumise ja puhkamise osas tõsiselt võtta. Väga tõsiselt. Soovitan.“
  TAURI TALLERMAA, mälutreener ja raamatu „Ajulugu“ autor.

   

  Dr Daniel G. Amen on ülemaailmselt hinnatud neuroteadlane ja psühhiaater, kümnekordne New York Times menuautor ja tosina populaarse telešou autor. 2016. aastal valiti dr Ameni ajukuva uuringud ajakirja Discovery „Aasta teaduses“ erinumbris TOP100 hulka, tema töid on avaldanud kümned mainekad teadusajakirjad üle maailma.

  19,90 27,80 
 • „Helide tervendav jõud“ Riina Raudsik

  „Helide tervendav jõud“ räägib stressist, psühhosomaatilistest häiretest ja nende seljatamisest nii õigete elustiilivalikute kui ka vibroakustilise teraapia abil.
  Oma inimliku ja sirgjoonelise lähenemisega, mida dr Riina Raudsiku lugejad ja austajad igast tema kirjutisest ja väljaütlemisest ootavad, toob ta meditsiiniliste selgituste saatel lugeja ette mitmed patsiendid nende murede, lahenduste ja kogemustega.
  Raamat on huvitav lugemine ja praktilise käsiraamatuna koheldav nii tavalugejale kui ka spetsialistile.

   

  NB! Raamatuga on kaasas sooduskupong vibroakustilisse teraapiasse või Kochi meetodi teraapiasse!

  14,90 22,90 
 • „Kuidas stressi küüsist pääseda“ dr Rangan Chatterjee

  * „Pidev argipinge võib lainetena üle pea lüüa. See raamat aitab jääda tänapäeva kaootilises ja kiires maailmas rahulikuks ja mõistuse juurde.“ Ameia Freer

  * „Väikesed muudatused viivad suure muutuseni – sellest raamatust on kõigil midagi õppida.“ Jamie Oliver

  * „Põhjalik, väestav ja teaduslike uuringutega ankurdatud. Dr Chatterjee tõstab lauale meid sandistava piinaja – stressi –, mille all kannatavad nii paljud ja mida seljatavad vaid vähesed.“ Matthew Walker, raamatu „Miks me magame“ autor.

  Dr Chatterjee avab argielu stressi põhiolemuse ja pakub lihtsa neljasammulise plaani, mis aitab taastada kontrolli oma elu üle ning muuta see rahuldust pakkuvamaks ja rahulikumaks. Keskendudes elu eesmärgitunnetusele, suhetele ning füüsilisele ja vaimsele tervisele, pakub dr Chatterjee välja lihtsad, kuid efektiivsed meetodid, mida on kerge ellu rakendada ning mis annavad koheselt tervema ja rõõmsama enesetunde.

  Parim raamat ravimivabalt stressi ennetamiseks ja selle leevendamiseks.

   

  19,90 23,90 
 • „Tervise neli tugisammast“ Dr Rangan Chatterjee

  *„Inimene on igal eluhetkel võimeline oma tervist taastama, kui ta jälgib neid samu raamatus kirjaldatud nelja tervise alustala.“ dr Riina Raudsik

  Järgides selles raamatus antud soovitusi märkad Sa lisaks kaalumuutustele ka seda, et säilitad oma vormi, magad paremini ja oled teel elukestva parema tervise poole.

  Me kõik teame, et elustiil mõjutab meie tervist, kuid vähesed meist mõistavad, et enda tervena hoidmiseks ning haiguste ennetamiseks ja ka tagasipööramiseks peame oma igapäevaellu sisse viima vaid väikeseid muudatusi.

  Kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad oma tervise eest hoolt kanda!

  19,90 23,90