„Vaba keskenduma“, Michael Hyatt

Meil kõigil on kasutada 168 tundi nädalas, kuid sellest ei tundu iial piisavat, kas pole nii? Töö võtab enda alla lõviosa – paljud inimesed töötavad isegi kuni 70 tundi nädalas ja nii jääb neile üha vähem ja vähem aega, et puhata, trenni teha, pere ja sõpradega aega veeta. Kui me olukorda ei kontrolli, võime tahtmatult vahetada selle, mis meile elus kõige rohkem korda läheb iga päevaga pikeneva ülesandeloendi vastu. Mis aitaks?

Raamatus „Vaba keskenduma“ annab New York Timesi menuautor Michael Hyatt Sinu kasutusse täiesti töötava ja toimiva kolmesammulise meetodi, kuidas tööelu kontrolli alla saada ja samal ajal ka muudes eluaspektides edukas olla. Ta aitab Sul

 • oma töö ümber sõnastada nii, et see töötaks ka Sinu jaoks
 • filtreerida oma ülesandeid ja kohustusi
 • võtta vähemaks kõike, mis pole hädavajalik
 • elimineerida töö segajad ja katkestajad
 • seada piire, mis kaitsevad Sinu fookust ja annavad tulemusi
 • kasutada aega ja energiat maksimaalse produktiivsuse saavutamiseks
 • saavutada momentum, mis viib elukestva eduni.

Enamik inimesi arvab, et produktiivsus seisneb aja leidmises või selle säästmises. Ei. Produktiivsus seisneb selles, et paned aja enda kasuks tööle. Mõtle, mis oleks, kui Sul oleks jälle vaba aega? See ei ole tühi unistus. Sa võid olla vaba keskenduma kasvõi alates tänasest.

New York Timesi menuautor Michael Hyatt on loonud kõikehõlmava produktiivsussüsteemi, mis on palju enamat kui linnukeste tegemine to-do-list’i. See meetod on heaks kiidetud rohkem kui 25 000 inimese poolt, ning aitab töö alla mattunud juhtidel ja liidritel saavutada seda, mis on neile kõige olulisem, nii et nad saaksid olla edukad nii töös kui eraelus.

Raamat „Vaba keskenduma“ annab Sinu kasutusse kolmesammulise süsteemi, mille abil saavutad vähem tehes rohkem.

Raamatuga saad võimaluse kasutada TASUTA EESTIKEELSEID TÖÖLEHTI. Need saad oma e-posti aadressile tellida raamatu esikaane lakal oleva QR koodi või veebiaadressi kaudu.

Michael Hyatti teiste raamatute ja Full Focus süsteemi kohta saad täpsemalt lugeda tema kodulehelt www.michaelhyatt.com

„Märkan, et inimeste suurim väljakutse on olla hea enesejuht iseenda jaoks, pidada kinni oma plaanidest, mõtetest ja lubadustest. 

Raamat “Vaba keskenduma” võtab hästi kokku ajajuhtimise ja efektiivsuse olemuse praegusel “mul on kiire” ajastul. Saan öelda enesejuhtimise koolitajana, et selles raamatus on justkui kõik oluline kompaktselt kirjas ja nende teemade läbimine aitab Sul inimesena paremaks enesejuhiks saada.

Kui see raamat ei aita Sul muutuda efektiivsemaks ja produktiivsemaks ning oma ajajuhtimise süsteemile restarti teha, siis Sa oled lihtsalt laisk!“
Signe Ventsel, tööandja brändingu ja enesejuhtimise coach

 

 

 

 • Tasuta transport

  Tellimustele üle 40 €

 • Turvaline ostukoht

  100% turvaline maksmine

23,90 

Laos

Autor Michael Hyatt

Originaali pealkiri “Free to Focus”

Kõik originaalraamatus mainitud töölehed on eestikeelse raamatuga koos saadaval ka eesti keeles.

NB! Kaks ettevõtjale ja juhile vajalikku raamatut on koos ostes soodsamad! „Vaba keskenduma“ ja„Ei ühtki kaotatud klienti enam“ kombo vaid 55,80 €.

 

Ilmumisaasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 210 x 148 mm
Lehekülgede arv 256
Tõlkija Kris Leinatamm
Toimetaja Anu Nurk
Kirjastus Inspiratsiooniraamatukogu OÜ
ISBN: 9789916970058
Kategooriad:,
Mõõtmed 21 × 14,8 × 1,84 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Vaba keskenduma“, Michael Hyatt”