„Vaba keskenduma“, Michael Hyatt

ETTETELLIMISE ERIHIND 19,90€ KEHTIB KUNI 04.06!

Meil kõigil on kasutada 168 tundi nädalas, kuid sellest ei tundu iial piisavat, kas pole nii? Töö võtab enda alla lõviosa – paljud inimesed töötavad isegi kuni 70 tundi nädalas ja nii jääb neile üha vähem ja vähem aega, et puhata, trenni teha, pere ja sõpradega aega veeta. Kui me olukorda ei kontrolli, võime tahtmatult vahetada selle, mis meile elus kõige rohkem korda läheb iga päevaga pikeneva ülesandeloendi vastu. Mis aitaks?

Raamatus „Vaba keskenduma“ annab New York Timesi menuautor Michael Hyatt Sinu kasutusse täiesti töötava ja toimiva kolmesammulise meetodi, kuidas tööelu kontrolli alla saada ja samal ajal ka muudes eluaspektides edukas olla. Ta aitab Sul

 • oma töö ümber sõnastada nii, et see töötaks ka Sinu jaoks
 • filtreerida oma ülesandeid ja kohustusi
 • võtta vähemaks kõike, mis pole hädavajalik
 • elimineerida töö segajad ja katkestajad
 • seada piire, mis kaitsevad Sinu fookust ja annavad tulemusi
 • kasutada aega ja energiat maksimaalse produktiivsuse saavutamiseks
 • saavutada momentum, mis viib elukestva eduni.

Enamik inimesi arvab, et produktiivsus seisneb aja leidmises või selle säästmises. Ei. Produktiivsus seisneb selles, et paned aja enda kasuks tööle. Mõtle, mis oleks, kui Sul oleks jälle vaba aega? See ei ole tühi unistus. Sa võid olla vaba keskenduma kasvõi alates tänasest.

New York Timesi menuautor Michael Hyatt on loonud kõikehõlmava produktiivsussüsteemi, mis on palju enamat kui linnukeste tegemine to-do-list’i. See meetod on heaks kiidetud rohkem kui 25 000 inimese poolt, ning aitab töö alla mattunud juhtidel ja liidritel saavutada seda, mis on neile kõige olulisem, nii et nad saaksid olla edukad nii töös kui eraelus.

Raamat „Vaba keskenduma“ annab Sinu kasutusse kolmesammulise süsteemi, mille abil saavutad vähem tehes rohkem.

Raamatuga saad võimaluse kasutada TASUTA EESTIKEELSEID TÖÖLEHTI. Need saad oma e-posti aadressile tellida raamatu esikaane lakal oleva QR koodi või veebiaadressi kaudu.

Michael Hyatti teiste raamatute ja Full Focus süsteemi kohta saad täpsemalt lugeda tema kodulehelt www.michaelhyatt.com

„Märkan, et inimeste suurim väljakutse on olla hea enesejuht iseenda jaoks, pidada kinni oma plaanidest, mõtetest ja lubadustest. 
Raamat “Vaba keskenduma” võtab hästi kokku ajajuhtimise ja efektiivsuse olemuse praegusel “mul on kiire” ajastul. Saan öelda enesejuhtimise koolitajana, et selles raamatus on justkui kõik oluline kompaktselt kirjas ja nende teemade läbimine aitab Sul inimesena paremaks enesejuhiks saada.

Kui see raamat ei aita Sul muutuda efektiivsemaks ja produktiivsemaks ning oma ajajuhtimise süsteemile restarti teha, siis Sa oled lihtsalt laisk!“
Signe Ventsel, tööandja brändingu ja enesejuhtimise coach

 

 

 

 • Tasuta transport

  Tellimustele üle 40 €

 • Turvaline ostukoht

  100% turvaline maksmine

  23,90 

  Laos

  Ilmumisaasta 2023
  Formaat Pehmekaaneline
  Mõõdud 210 x 148 mm
  Lehekülgede arv 256
  Tõlkija Kris Leinatamm
  Toimetaja Anu Nurk
  Kirjastus Inspiratsiooniraamatukogu OÜ
  ISBN: 9789916970058
  Kategooriad:,
  Mõõdud 21 × 14,8 × 1,84 cm

  Hinnangud

  Hinnangud puuduvad.

  Hinda esimesena “„Vaba keskenduma“, Michael Hyatt”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga