„Ei ühtki kaotatud klienti enam“ Joey Coleman

Nõutud spiiker ja ärikonsultant Joey Coleman õpetab inimestele ja ettevõtetele üle kogu maailma, kuidas muuta ühekordse ostu sooritaja eluaegseks kliendiks.

Colemani kliendilojaalsuse teooria ei keskendu turundusele ega müügitehingu lukku löömisele, vaid suhtlusele, mida klient ettevõtte poolt esimese saja päeva jooksul kogeb.

Kuigi uued kliendid tunnevad rõõmu, eufooriat ja elevust, muutuvad need ostjakahetsuse maad võttes kiiresti hirmuks, kahetsuseks ja ebakindluseks. Esimese saja päeva jooksul pärast esmaostu sooritamist lõpetab valdkonnast hoolimata umbes 20% – 70% uutest klientidest ettevõttega koostöö, sest nad tunnevad end väga kiiresti mahajäetuna.
Raamatus „Ei ühtki kaotatud klienti enam“ pakub Joey Coleman välja lähenemismeetodi, mis kasvatab oluliselt kliendi lojaalsust ja sellest johtuvalt ka joonealust numbrit.
Ta toob välja klienditeekonna kaheksa erinevat emotsionaalset etappi, mida klient esimese saja päeva jooksul läbib olenemata sellest, kas ostuks oli äkkotsusena kohv Starbucksist või läbikaalutletult esimene kodu. Kui suudad mõista ja ette näha kliendi emotsioone, on Sul võimalik kasutada palju erinevaid tööriistu ja tehnikaid, et pikk ja hindamatu suhe kliendiga kivisse raiuda.
Colemani süsteemi toetavad raamatus kirjeldatud uuringud ja juhtumianalüüsid, mis näitavad, kuidas oma valdkonna parimad ettevõtted loovad erilisi kogemusi igas kliendi emotsionaalses etapis.
See on raamat, mis peab olema iga ettevõtja, firmajuhi, müügi, turunduse ja klienditeeninduse eest vastutava meeskonnaliikme laual.

„Kui ma saaksin soovitada ainult ühte turundusraamatut, siis oleks selleks “Ei ühtki kaotatud klienti enam”. Loe see läbi, rakenda saadud teadmised ning su ettevõttel on kordades suurem šanss edu saavutada.“

– Timo Porval, Turunduslabor.ee eestvedaja

Loe siit, miks Timo Porval seda raamatut soovitab.

Vaata siin raamatuesitlust koos autoriga!

Joey Colemaniga saad rohkem tutvuda tema lehel.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

31,90 

Laos

Ilmumisaasta 2022
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 148 x 210 x 17 mm
Lehekülgi 336 lk
Tõlkija Kris Leinatamm
Toimetaja Anu Nurk
Küljendaja Rein Seppius
Kirjastaja Inspiratsiooniraamatukogu OÜ

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Ei ühtki kaotatud klienti enam“ Joey Coleman”