„Mälupääste” Dr Daniel G. Amen

Dr Daniel Ameni põhjapaneva Mälupääste programmi abil võid parandada oma mälu juba kohe täna ja samaaegselt vähendada mäluga seonduvate probleemide riski ka tulevikuks.

Sinu aju eilne ja tänane seisukord ei pea olema tema lõplik saatus. Isegi kui Sul juba esineb hägust mõtlemist või Sul on lihtsalt halb mälu, ei tähenda see, et nii peabki jääma. Võttes kasutusele Ameni kliiniku lihtsa Mälupääste programmi VIRGUTAV VAIM, võid koheselt oma mälu parandada. Lisaks sellele aitab seesama programm tõsta Sinu energiataset, tuju, unekvaliteeti, lahendada kaalumuresid ja aidata Sind üleüldiselt paremale elujärjele.
Ajukuva uuringud näitavad, et mälukaotusega seotud füüsilised muutused saavad ajus alguse juba kümneid aastaid enne, kui sümptomid pinnale kerkivad. Tuhandeid inimesi aidanud dr Ameni Mälupääste programm, mis sisaldab endas uusi toitumis- ja liikumisharjumusi, vaimseid ja isegi spirituaalseid praktikaid, võib olla ka Sinu tee tänase ja homse parima ajutervise juurde.

Mälupääste aitab Sul:
• tuvastada Alzheimeri tõve, dementsuse ja mäluprobleemide riskifaktoreid;
• luua endale isiklik mälupäästekava, millega seljatada oma isiklikud riskifaktorid;
• kujundada endale mälufunktsioone täiustavad ja säilitavad harjumused, mis parandavad ka üldist elukvaliteeti;
• pakkuda oma mäluprobleemide või dementsuse käes kannatavatele lähedastele mõjusat tuge;
• saada parimaks versiooniks endast nii meele, keha kui ka vaimu tasandil.

Sa ei ole tingimata laulatatud sellise mäluga, nagu Sul praegu on; ega ka mälukaotusega, mis Sinu tulevikku ähvardab. Astu koos Mälupääste programmiga suur samm vitaalsema ja rahuldust pakkuvama elu poole.

 

„Ma olen sügavalt veendunud, et see lähenemine saab aidata nii Sind kui Sinu lähedasi.“
TONY ROBBINS, menuautor, filantroop ja Ameerika elu- ja äristrateeg.

 

„Olen 19 aasta jooksul lugenud virnade viisi mälu- ja ajuteemalisi raamatuid ja plaanisin ka selle kiiresti läbi töötada. Aga jäin põhjalikult lugema. Dr Ameni teadustööd ja metoodikat tahaks kohe omal nahalgi katsetada ja endast niivõrd terviklik pilt saada. Kui mäluga lood kehvasti, tasub dr Ameni soovitusi elustiili, toitumise ja puhkamise osas tõsiselt võtta. Väga tõsiselt. Soovitan.“
TAURI TALLERMAA, mälutreener ja raamatu „Ajulugu“ autor.

 

Dr Daniel G. Amen on ülemaailmselt hinnatud neuroteadlane ja psühhiaater, kümnekordne New York Times menuautor ja tosina populaarse telešou autor. 2016. aastal valiti dr Ameni ajukuva uuringud ajakirja Discovery „Aasta teaduses“ erinumbris TOP100 hulka, tema töid on avaldanud kümned mainekad teadusajakirjad üle maailma.

  • Tasuta transport

    Tellimustele üle 40 €

  • Turvaline ostukoht

    100% turvaline maksmine

19,90 27,80 

Laos

Ilmumisaasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Mõõdud 148 x 210 mm
Lehekülgi 488 lk
Tõlkija Margit Pent
Toimetaja Anu Nurk
Kirjastus Inspiratsiooniraamatukogu
Mõõtmed 21 × 14,8 × 2,4 cm

Hinnangud

Hinnangud puuduvad.

Hinda esimesena “„Mälupääste” Dr Daniel G. Amen”