„Tervise neli tugisammast“ Dr Rangan Chatterjee

*„Inimene on igal eluhetkel võimeline oma tervist taastama, kui ta jälgib neid samu raamatus kirjaldatud nelja tervise alustala.“ dr Riina Raudsik

Järgides selles raamatus antud soovitusi märkad Sa lisaks kaalumuutustele ka seda, et säilitad oma vormi, magad paremini ja oled teel elukestva parema tervise poole.

Me kõik teame, et elustiil mõjutab meie tervist, kuid vähesed meist mõistavad, et enda tervena hoidmiseks ning haiguste ennetamiseks ja ka tagasipööramiseks peame oma igapäevaellu sisse viima vaid väikeseid muudatusi.

Kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad oma tervise eest hoolt kanda!

 • Tasuta transport

  Tellimustele üle 40 €

 • Turvaline ostukoht

  100% turvaline maksmine

19,90 23,90 

Laos

Vaata raamatu sisututvustust ja raamatuesitluste videosid siit .

Dr Rangan Chatterjee on armastatud perearst Suurbritannias, keda tuntakse eelkõige tänu tema 360kraadisele lähenemisele kõikidele terviseküsimustele. Hoolimata ülemaailmsest kuulsusest võtab ta tänase päevani patsiente vastu. Kogu ülejäänud maailm saab aga tema lihtsatest ja kergesti ellurakendavatest soovitustest osa tema raamatute, podcastide, raadiosaadete ja teleesinemiste kaudu.

Inspiratsiooniraamatukogu on välja andnud ka tema teise raamatu „Kuidas stressi küüsist pääseda“.

Ilmumisaasta 2020
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 264
Mõõt 210×148 mm
Kirjastus Inspiratsiooniraamatukogu OÜ
Tõlkija Kris Leinatamm
Toimetaja Triinu-Mari Vorp
Mõõtmed 21 × 14,8 × 1,3 cm
Sisuvaade

[dflip id="258" ][/dflip]

Hinnangud

1-5 of 1 hinnang

 • Mai

  Lõpuks ometi sattus mu käte vahele raamat, kus on lihtsas keeles väljakirjutatud igapäevaelu puudutavad murepunktid. Lihtsad soovitused ja nõuanded, mida ma päriselt vajan. Ei midagi üleliigset ega ületamatut. Enim meeldis see, et raamat on ka veidi nagu mu oma isiklik päevik. Päevik, kuhu saan teha oma märkmed. See tekitab väga personaalse tunde, justkui suhtleks reaalselt autori endaga.Uskuge mind, see töötab!

  13. apr. 2021

Loo arvustus