„Kuidas stressi küüsist pääseda“ dr Rangan Chatterjee

* „Pidev argipinge võib lainetena üle pea lüüa. See raamat aitab jääda tänapäeva kaootilises ja kiires maailmas rahulikuks ja mõistuse juurde.“ Ameia Freer

* „Väikesed muudatused viivad suure muutuseni – sellest raamatust on kõigil midagi õppida.“ Jamie Oliver

* „Põhjalik, väestav ja teaduslike uuringutega ankurdatud. Dr Chatterjee tõstab lauale meid sandistava piinaja – stressi –, mille all kannatavad nii paljud ja mida seljatavad vaid vähesed.“ Matthew Walker, raamatu „Miks me magame“ autor.

Dr Chatterjee avab argielu stressi põhiolemuse ja pakub lihtsa neljasammulise plaani, mis aitab taastada kontrolli oma elu üle ning muuta see rahuldust pakkuvamaks ja rahulikumaks. Keskendudes elu eesmärgitunnetusele, suhetele ning füüsilisele ja vaimsele tervisele, pakub dr Chatterjee välja lihtsad, kuid efektiivsed meetodid, mida on kerge ellu rakendada ning mis annavad koheselt tervema ja rõõmsama enesetunde.

Parim raamat ravimivabalt stressi ennetamiseks ja selle leevendamiseks.

 

 • Tasuta transport

  Tellimustele üle 40 €

 • Turvaline ostukoht

  100% turvaline maksmine

19,90 23,90 

Laos

Dr Rangan Chatterjee on armastatud perearst Suurbritannias, keda tuntakse eelkõige tänu tema 360kraadisele lähenemisele kõikidele terviseküsimustele. Hoolimata ülemaailmsest kuulsusest võtab ta tänase päevani patsiente vastu. Kogu ülejäänud maailm saab aga tema lihtsatest ja kergesti ellurakendavatest soovitustest osa tema raamatute, podcastide, raadiosaadete ja teleesinemiste kaudu.

Inspiratsiooniraamatukogu on välja andnud ka tema debüütraamatu „Tervise neli tugisammast“.

Ilmumisaasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 240
Mõõt 210×148 mm
Kirjastus Inspiratsiooniraamatukogu OÜ
Tõlkija Inna Serikova
Toimetajad Anu Nurk, Kris Leinatamm

 

 

 

Mõõtmed 21 × 14,8 × 1,2 cm

Hinnangud

1-5 of 1 hinnang

 • Mai

  Kindlasti minu number üks öökapiraamat. Esimesest leheküljest alates tundub, nagu autor räägiks minuga isiklikult. Lihtsas ja kergesti mõistetavas keeles on välja toodud erinevad olukorrad ja näited, mis puudutavad meist peaaegu, et igaüht. “Äratundmisrõõm” on lehekülgede kaupa ja isegi, kui avastastasin, milline on mu stressitase, ei heidutanud see mind nii väga. Iga olukorra juures on välja toodud ka lahendus. Raamat, mis on täis nippe, mille peale ise ei tulegi, aga samas on need nii lihtsalt tehtavad. Minu soojad soovitused!

  13. apr. 2021

Loo arvustus