Näitab kõiki 7 valikust

 • „Koos“ Jamie Oliver

  Siit raamatust leiad rohkem kui 120 põnevat ja lihtsasti järgitavat retsepti, mis aitavad sul katta laua suurepäraste roogadega, mida nautida koos sulle armsate inimestega.

  26,60 
 • „Kreeka köök. Kalimera, kallis, Eesti!“ Piret Põldsalu

  Kreeka köök on nii rikkalik, mitmekesine ja maitsev, aga Eestis on selle kohta teenimatult vähe kirjandust. Mul on hea meel, et saan seda natukenegi täiendada oma väikese kokaraamatuga, kust leiad 25 lihtsat ja ehedat kreekapärast retsepti.

  – autor Piret Põldsalu

  Kreeka ja ka iga muu rahvusköögi roogade valmistamisel tagab õnnestumise vaid võimalikult autentne tooraine. Seepärast toob Kalamata OÜ kõik oma toiduained Eestisse kaalukaubana ja nii ehedal kujul kui vähegi võimalik, keskkonnasõbralikku maailmavaadet austades.

  Kiika Kalimera, kallis Eesti FB lehele siin

  14,00 
 • „Kui kõik variseb kokku“ Pema Chödrön

  Otse meie käeulatuses on suure õnne võimalus. Ometi laseme selle tavaliselt endast mööda – iroonilisel kombel just valu ja kannatuste eest pageda üritades.

  Pema Chödrön jagab meile traditsioonilisel budistlikul tarkusel tuginevaid julgeid ja osavõtlikke nõuandeid, kuidas rasketel aegadel tegutseda. Nõuandeid, mis on vastuolus meie tavaharjumuste ja -ootustega. Tema õpetuste kohaselt tõuseb kestev kasu vaid ühest kannatusele lähenemise viisist – me lõdvestume ja liigume sõbralikult ning uudishimu ilmutades valulike olu­kordade poole. Just seal, keset kaost, on peidus hävimatu tõde ja armastus.

  Raamat sisaldab nõuandeid ja soovitusi, kuidas õppida:
  • kasutama valusaid tundeid tarkuse, osavõtlikkuse ja julguse arendamiseks;
  • saavutama teistega suhtlemisel avatuse ja tõelise läheduse;
  • muutma oma negatiivseid käitumismustreid;
  • töötama kaootiliste olukordadega;
  • arendama osavõtlikku ja mõjusat sotsiaalset tegevust.

  14,90 
 • „Suhkruvaba jõulud“ Annika Urm

  „SUHKRUVABA. JÕULUD“ on järg raamatule „Suhkruvaba“. Need kaks kokaraamatut on esimesed raamatud Eestis, kus õpetatakse tegema suhkruvaba, gluteenivaba, low carb, keto- ja diabeedisõbralikke toite. Sellest raamatust leiad verivorsti, kaneelisaia, piparkookide, lumepallisupi, kirju koera, rummipallide ja teiste Low Carb toitude retsepte koos süsivesikute arvestusega.

  26,50 
 • „Suhkruvaba“ Annika Urm

  „Suhkruvaba“ on esimene raamat Eestis, milles õpetatakse tegema suhkru- ja gluteenivabu, Low Carb, keto- ja diabeedisõbralikke toite – ja seda kõike ühtede kaante vahel.

  Annika Urm on loonud täiesti uue „magusa maailma“: madalate süsivesikutega gluteeni- ja suhkruvabad tordid, koogid, moosid, küpsetised, magustoidud, leivad-saiad, pannkoogid, muffinid, aga ka pitsad, pastad ja hamburgerid!

  See raamat on abiliseks ja teejuhiks nii igale tervislikke eluviise hindavale inimesele kui ka kõikidele diabeetikutele.

  Naudi teekonda ja patuvaba magusat maailma!

  25,50 
 • „Taimetoidud“ Jamie Oliver

  Kohustuslik kokaraamat kõigile, kes soovivad oma tervise eest hoolt kanda!

  22,80 
 • „Tervislikud igapäevaroad“ Jamie Oliver

  Tõeline toidulaua inspiratsiooniallikas! SUPER raamat!

  Jamie ise kirjutab nii:

  „See on kõige isiklikum raamat, mille olen kirjutanud, ja selle nimel võtsin ma ette teekonna tervisliku toitumise maailma. Nüüd saan kasutada neid uusi teadmisi valdkonnas, mida tunnen kõige paremini – maitsvad toidud –, ja soovin, et see raamat aitaks sul elada tervislikult, õnnelikult ja võimalikult tegusalt.

  Söömist tuleb nautida ja seda naudingut ka jagada, ning tervislik ja toitev menüü peaks olema värviküllane, maitsev ja lõbus.

  See raamat sisaldab hästi läbi mõeldud ja tasakaalustatud roogade retsepte, mis tekitavad täiskõhutunde ja kõditavad maitsepungakesi, ning kuna olen toitainete vallas kogu töö juba ära teinud, on kõik siinsed valikud targad valikud.

  Kui ammutad siit raamatust kas või käputäie ideid, muudab see ikkagi sinu arusaama toidust, sest oskad edaspidi langetada arukaid otsuseid – enamiku ajast.

  Armastusega Jamie“

  23,50