Näitab kõiki 2 valikust

 • “Miljoni-inimene“ Simon Peter Rosenberg

  ETTEVÕTLUSNÄDALA SUPERPAKKUMINE!

  OSTA 1, SAAD 2!

  Ostes ühe SP Rosenbergi raamatu „Miljoni-Inimene”, leiad pakist hoopis kaks! Pakkumine kehtib kuni oktoobri lõpuni!

   

  „Ma olen lugenud rohkem äriteemalisi raamatuid, kui suudaksin kokku arvutada. Liigagi tihti tuleb välja, et paljud neist on ennekõige „enda meelest erakordsed“. Simon Rosenberg on päriselt erakordne.
  „Miljoni-Inimene“ on raamat, mis vastab täpselt oma pealkirjale. Sa õpid, kuidas oma ekspertteadmised varanduseks pöörata ja võid selle läbi jõukaks inimeseks saada. Sina ise otsustad, mida jõukus Sinu jaoks tähendab.“
  Ragne Sinikas, konverentsi World Women Conference and Awards, saate „How to Dominate your Decade“ ja Starpreneurs TV asutaja

   

  „Sinu käes olev raamat on nagu ei ükski teine. Selle sisu ei ole ainult sõnades. Kui aus olla, siis need sõnadest moodustunud ridade vahelised alad on hoopis need, mis on raamatu sisust tiined.
  Siin kirjutatu on baasidee win-win mõtte taga oleva mõtte taga. Sündigu maailma juurde aina rohkem ettevõtlust, mis lähtub vajadustest ja tunnetest, mis toetub oma tegevuses Südame häälele ning teeninb kõrgeimat hüvangut.
  Naudi seda mitmekihilist teekonda sõnade ja sõnade taga olevate mõtetehulga mänguga.”
  Kris Leinatamm, raamatu tõlkija, Inspiratsiooniraamatukogu juht

  16,30 
 • Lauamäng Adventure vanusele 14+

  Arendav ja inspireeriv lauamäng vanusele 14+. Sobib mängimiseks nii noorte seltskonnas kui ka koduses ringis kvaliteetaja veetmiseks. Mängus osalejate arv 3-6.
  Mängu eesmärk on aidata kasvada nii endas oleval maailmamuutjal kui ka luua maailmamuutvaid tiime. Mängu käigus arendad endas esinemisjulgust, kuulamisoskust ja palju muud. Selleks, et jõuaksid esimesena mäe tippu, on Sul vaja läbida erinevaid ülesandeid.

  32,95