„Väga efektiivse inimese 7 harjumust“

Ajatu bestseller „Väga efektiivse inimese 7 harjumust“ on üks inspireerivamaid ja mõjukamaid raamatuid, mis iial kirjutatud. See on lugejaid köitnud juba 30 aastat ning muutnud presidentide, ettevõtjate, õpetajate ja lapsevanemate elu igas vanuses ja igal eluajal.

„Stephen R. Covey on sidunud kokku elu olulised tarkused nii geniaalselt, et kui neid praktiseerida just selles järjekorras, siis hakkavad need üksteist võimendama ja tõmbavad ligi veel palju-palju häid harjumusi ja omadusi. Kuigi see on raske, ja aeg-ajalt üliraske, olen ma veendunud, et oma aja investeerimine 7 harjumuse harjutamisse on ometi kiireim tee sisemise rahulolu ja tasakaaluni.“

Silva Laius, „Väga efektiivse inimese 7 harjumuse“ master certifier

• Tasuta transport

Tellimustele üle 40 €

• Turvaline ostukoht

100% turvaline maksmine

45,90

Stephen Covey raamatu põhjal on loodud ka maailmas väga hinnatud koolitusi, mida Eestis viivad läbi FranklinCovey sertifitseeritud konsultandid. Loe lisainfot www.franklincovey.ee.

Mida 7 harjumuse kohta öeldakse …

„Printsiipide tundmine on aidanud mul muuta oma paradigmasid selleks, et teisi inimesi paremini aidata.“ Dr Daniel Amen, raamatu „Mälupääste“ autor

„On väga vähe äriraamatuid, mida tõesti tuleb lugeda, kui tahetakse midagi olulist korda saata. See on üks neist.“ Seth Godin, turundusguru

„Selle raamatu õpetused on sama olulised täna, võib-olla olulisemadki, kui 25 aastat tagasi. 7 harjumust on vaja jätkuvalt lugeda ja ikka ja jälle üle lugeda.“ Dr Ken Blanchard, raamatu „Ühe minuti juht“ autor, juhtimisguru