Näitab kõiki 9 valikust

 • „Ei ühtki kaotatud klienti enam“ Joey Coleman

  Nõutud spiiker ja ärikonsultant Joey Coleman õpetab inimestele ja ettevõtetele üle kogu maailma, kuidas muuta ühekordse ostu sooritaja eluaegseks kliendiks.

  Colemani kliendilojaalsuse teooria ei keskendu turundusele ega müügitehingu lukku löömisele, vaid suhtlusele, mida klient ettevõtte poolt esimese saja päeva jooksul kogeb.

  Kuigi uued kliendid tunnevad rõõmu, eufooriat ja elevust, muutuvad need ostjakahetsuse maad võttes kiiresti hirmuks, kahetsuseks ja ebakindluseks. Esimese saja päeva jooksul pärast esmaostu sooritamist lõpetab valdkonnast hoolimata umbes 20% – 70% uutest klientidest ettevõttega koostöö, sest nad tunnevad end väga kiiresti mahajäetuna.
  Raamatus „Ei ühtki kaotatud klienti enam“ pakub Joey Coleman välja lähenemismeetodi, mis kasvatab oluliselt kliendi lojaalsust ja sellest johtuvalt ka joonealust numbrit.
  Ta toob välja klienditeekonna kaheksa erinevat emotsionaalset etappi, mida klient esimese saja päeva jooksul läbib olenemata sellest, kas ostuks oli äkkotsusena kohv Starbucksist või läbikaalutletult esimene kodu. Kui suudad mõista ja ette näha kliendi emotsioone, on Sul võimalik kasutada palju erinevaid tööriistu ja tehnikaid, et pikk ja hindamatu suhe kliendiga kivisse raiuda.
  Colemani süsteemi toetavad raamatus kirjeldatud uuringud ja juhtumianalüüsid, mis näitavad, kuidas oma valdkonna parimad ettevõtted loovad erilisi kogemusi igas kliendi emotsionaalses etapis.
  See on raamat, mis peab olema iga ettevõtja, firmajuhi, müügi, turunduse ja klienditeeninduse eest vastutava meeskonnaliikme laual.

  „Kui ma saaksin soovitada ainult ühte turundusraamatut, siis oleks selleks “Ei ühtki kaotatud klienti enam”. Loe see läbi, rakenda saadud teadmised ning su ettevõttel on kordades suurem šanss edu saavutada.“

  – Timo Porval, Turunduslabor.ee eestvedaja

  Loe siit, miks Timo Porval seda raamatut soovitab.

  Vaata siin raamatuesitlust koos autoriga!

  Joey Colemaniga saad rohkem tutvuda tema lehel.

  31,90 
 • „IsiksusPluss. Tunne ennast, mõista teist.“

  Florence Littaueri vaibumatult menukas bestseller, mida on maailmas müüdud üle 1,5 miljoni eksemplari.

  Raamatust leiab iga lugeja humoorika ülevaate juba Hippokratese aegadest pärit isiksusetüüpidest:

  • Säravast Sangviinikust,
  • Maksimaalsest Melanhoolikust,
  • Kõikvõimsast Koleerikust
  • ja Fantastilisest Flegmaatikust

  ja nende kombinatsioonidest.

   

  Siin lehekülgedel leiduva isiksustesti abil on igal lugejal kerge nii enda kui oma lähedaste kohta uusi tahke avastada ja neid paremini mõistma hakata.

  Kui juba kord mõistad, kuidas tuua välja parimat endas, selgub, et ka teised tunduvad kuidagi kenamad.

   

  Mis Sind nii eriliseks teeb?

  Seda on üsna palju. „IsiksusPlussi“ lehekülgedelt saad teada, kui imeliselt ja loominguliselt Sind loodi, ja kas oled

  • spontaanne, vilgas ja rõõmsameelne Särav Sangviinik
  • mõtlik, lojaalne ja järjekindel Maksimaalne Melanhoolik
  • seiklushimuline, veenev ja enesekindel Kõikvõimas Koleerik
  • sõbralik, kannatlik ja leplik Fantastiline Flegmaatik

  või kuigipalju kõigist neist. Saad ka teada, kuidas neid unikaalseid jooni kasutada, et suhetesse rohkem harmooniat tuua.

  Florence Littauer selgitab: „Kui mõistame, kes me oleme ja miks käitume nii, nagu käitume, hakkame mõistma oma tegelikku olemust, parandama isiksust ja õppima teistega läbi saama.“

  Kui kord juba mõistad, kuidas tuua välja parimat endas, selgub, et ka teised tunduvad kuidagi kenamad. „IsiksusPluss“ aitab leida igaühes selle, kes ta tegelikult tahakski olla.

  Raamat, mis ajab igal leheküljel äratundmisrõõmust naerma ja kilkama!

  Võib-olla mitte flegmaatikut siiski …

  19,90 
 • „Mälupääste” Dr Daniel G. Amen

  Dr Daniel Ameni põhjapaneva Mälupääste programmi abil võid parandada oma mälu juba kohe täna ja samaaegselt vähendada mäluga seonduvate probleemide riski ka tulevikuks.

  Sinu aju eilne ja tänane seisukord ei pea olema tema lõplik saatus. Isegi kui Sul juba esineb hägust mõtlemist või Sul on lihtsalt halb mälu, ei tähenda see, et nii peabki jääma. Võttes kasutusele Ameni kliiniku lihtsa Mälupääste programmi VIRGUTAV VAIM, võid koheselt oma mälu parandada. Lisaks sellele aitab seesama programm tõsta Sinu energiataset, tuju, unekvaliteeti, lahendada kaalumuresid ja aidata Sind üleüldiselt paremale elujärjele.
  Ajukuva uuringud näitavad, et mälukaotusega seotud füüsilised muutused saavad ajus alguse juba kümneid aastaid enne, kui sümptomid pinnale kerkivad. Tuhandeid inimesi aidanud dr Ameni Mälupääste programm, mis sisaldab endas uusi toitumis- ja liikumisharjumusi, vaimseid ja isegi spirituaalseid praktikaid, võib olla ka Sinu tee tänase ja homse parima ajutervise juurde.

  Mälupääste aitab Sul:
  • tuvastada Alzheimeri tõve, dementsuse ja mäluprobleemide riskifaktoreid;
  • luua endale isiklik mälupäästekava, millega seljatada oma isiklikud riskifaktorid;
  • kujundada endale mälufunktsioone täiustavad ja säilitavad harjumused, mis parandavad ka üldist elukvaliteeti;
  • pakkuda oma mäluprobleemide või dementsuse käes kannatavatele lähedastele mõjusat tuge;
  • saada parimaks versiooniks endast nii meele, keha kui ka vaimu tasandil.

  Sa ei ole tingimata laulatatud sellise mäluga, nagu Sul praegu on; ega ka mälukaotusega, mis Sinu tulevikku ähvardab. Astu koos Mälupääste programmiga suur samm vitaalsema ja rahuldust pakkuvama elu poole.

   

  „Ma olen sügavalt veendunud, et see lähenemine saab aidata nii Sind kui Sinu lähedasi.“
  TONY ROBBINS, menuautor, filantroop ja Ameerika elu- ja äristrateeg.

   

  „Olen 19 aasta jooksul lugenud virnade viisi mälu- ja ajuteemalisi raamatuid ja plaanisin ka selle kiiresti läbi töötada. Aga jäin põhjalikult lugema. Dr Ameni teadustööd ja metoodikat tahaks kohe omal nahalgi katsetada ja endast niivõrd terviklik pilt saada. Kui mäluga lood kehvasti, tasub dr Ameni soovitusi elustiili, toitumise ja puhkamise osas tõsiselt võtta. Väga tõsiselt. Soovitan.“
  TAURI TALLERMAA, mälutreener ja raamatu „Ajulugu“ autor.

   

  Dr Daniel G. Amen on ülemaailmselt hinnatud neuroteadlane ja psühhiaater, kümnekordne New York Times menuautor ja tosina populaarse telešou autor. 2016. aastal valiti dr Ameni ajukuva uuringud ajakirja Discovery „Aasta teaduses“ erinumbris TOP100 hulka, tema töid on avaldanud kümned mainekad teadusajakirjad üle maailma.

  19,90 27,80 
 • „Vaba keskenduma“, Michael Hyatt

  Meil kõigil on kasutada 168 tundi nädalas, kuid sellest ei tundu iial piisavat, kas pole nii? Töö võtab enda alla lõviosa – paljud inimesed töötavad isegi kuni 70 tundi nädalas ja nii jääb neile üha vähem ja vähem aega, et puhata, trenni teha, pere ja sõpradega aega veeta. Kui me olukorda ei kontrolli, võime tahtmatult vahetada selle, mis meile elus kõige rohkem korda läheb iga päevaga pikeneva ülesandeloendi vastu. Mis aitaks?

  Raamatus „Vaba keskenduma“ annab New York Timesi menuautor Michael Hyatt Sinu kasutusse täiesti töötava ja toimiva kolmesammulise meetodi, kuidas tööelu kontrolli alla saada ja samal ajal ka muudes eluaspektides edukas olla. Ta aitab Sul

  • oma töö ümber sõnastada nii, et see töötaks ka Sinu jaoks
  • filtreerida oma ülesandeid ja kohustusi
  • võtta vähemaks kõike, mis pole hädavajalik
  • elimineerida töö segajad ja katkestajad
  • seada piire, mis kaitsevad Sinu fookust ja annavad tulemusi
  • kasutada aega ja energiat maksimaalse produktiivsuse saavutamiseks
  • saavutada momentum, mis viib elukestva eduni.

  Enamik inimesi arvab, et produktiivsus seisneb aja leidmises või selle säästmises. Ei. Produktiivsus seisneb selles, et paned aja enda kasuks tööle. Mõtle, mis oleks, kui Sul oleks jälle vaba aega? See ei ole tühi unistus. Sa võid olla vaba keskenduma kasvõi alates tänasest.

  New York Timesi menuautor Michael Hyatt on loonud kõikehõlmava produktiivsussüsteemi, mis on palju enamat kui linnukeste tegemine to-do-list’i. See meetod on heaks kiidetud rohkem kui 25 000 inimese poolt, ning aitab töö alla mattunud juhtidel ja liidritel saavutada seda, mis on neile kõige olulisem, nii et nad saaksid olla edukad nii töös kui eraelus.

  Raamat „Vaba keskenduma“ annab Sinu kasutusse kolmesammulise süsteemi, mille abil saavutad vähem tehes rohkem.

  Raamatuga saad võimaluse kasutada TASUTA EESTIKEELSEID TÖÖLEHTI. Need saad oma e-posti aadressile tellida raamatu esikaane lakal oleva QR koodi või veebiaadressi kaudu.

  Michael Hyatti teiste raamatute ja Full Focus süsteemi kohta saad täpsemalt lugeda tema kodulehelt www.michaelhyatt.com

  „Märkan, et inimeste suurim väljakutse on olla hea enesejuht iseenda jaoks, pidada kinni oma plaanidest, mõtetest ja lubadustest. 

  Raamat “Vaba keskenduma” võtab hästi kokku ajajuhtimise ja efektiivsuse olemuse praegusel “mul on kiire” ajastul. Saan öelda enesejuhtimise koolitajana, et selles raamatus on justkui kõik oluline kompaktselt kirjas ja nende teemade läbimine aitab Sul inimesena paremaks enesejuhiks saada.

  Kui see raamat ei aita Sul muutuda efektiivsemaks ja produktiivsemaks ning oma ajajuhtimise süsteemile restarti teha, siis Sa oled lihtsalt laisk!“
  Signe Ventsel, tööandja brändingu ja enesejuhtimise coach

   

   

   

  23,90 
 • Eduplaneerimise kombo

  Tahad suvest rohkem võtta? Aga palun …

  kui Sul jäi sügisel soetamata ettevõtjatele ja turundajatele mõeldud turunduse kuldraamat, siis kasuta ära suvist eduplaneerimise kombot ja osta nii „Vaba keskenduma“ kui „Ei ühtki kaotatud klienti enam“ ja tõsta oma ettevõte sügiseks täiesti uuele tasemele –planeerides suvel targalt oma produktiivsust ja klientide kogemust Sinu juures.

  Kombo hind kuni 31.07.2023 vaid 50 € (tavahind 55,80 €)

  55,80 
 • Magnetjärjehoidja ‚Südameleegid‘

  Magnetiga järjehoidja teeb iga raamatulugeja elu palju kergemaks.

  Järjehoidja ei lipsa raamatu vahelt minema ja järg on alati kindlas haardes! Aitab murtud nurkadest, tšekkidest, paberilipikutest ja muudest käepärastest vahenditest. Raamatu juures peab kõik ilus olema!

  Järjehoidja peal on Ülemaailmse Suu ja Jalaga Maalivate Kunstnike Ühingu liikme, eestlanna Tiia Järvpõllu 2013. aasta maal „Südameleegid“.

  2,84 
 • „Helide tervendav jõud“ Riina Raudsik

  „Helide tervendav jõud“ räägib stressist, psühhosomaatilistest häiretest ja nende seljatamisest nii õigete elustiilivalikute kui ka vibroakustilise teraapia abil.
  Oma inimliku ja sirgjoonelise lähenemisega, mida dr Riina Raudsiku lugejad ja austajad igast tema kirjutisest ja väljaütlemisest ootavad, toob ta meditsiiniliste selgituste saatel lugeja ette mitmed patsiendid nende murede, lahenduste ja kogemustega.
  Raamat on huvitav lugemine ja praktilise käsiraamatuna koheldav nii tavalugejale kui ka spetsialistile.

   

  NB! Raamatuga on kaasas sooduskupong vibroakustilisse teraapiasse või Kochi meetodi teraapiasse!

  14,90 22,90 
 • „Kuidas stressi küüsist pääseda“ dr Rangan Chatterjee

  * „Pidev argipinge võib lainetena üle pea lüüa. See raamat aitab jääda tänapäeva kaootilises ja kiires maailmas rahulikuks ja mõistuse juurde.“ Ameia Freer

  * „Väikesed muudatused viivad suure muutuseni – sellest raamatust on kõigil midagi õppida.“ Jamie Oliver

  * „Põhjalik, väestav ja teaduslike uuringutega ankurdatud. Dr Chatterjee tõstab lauale meid sandistava piinaja – stressi –, mille all kannatavad nii paljud ja mida seljatavad vaid vähesed.“ Matthew Walker, raamatu „Miks me magame“ autor.

  Dr Chatterjee avab argielu stressi põhiolemuse ja pakub lihtsa neljasammulise plaani, mis aitab taastada kontrolli oma elu üle ning muuta see rahuldust pakkuvamaks ja rahulikumaks. Keskendudes elu eesmärgitunnetusele, suhetele ning füüsilisele ja vaimsele tervisele, pakub dr Chatterjee välja lihtsad, kuid efektiivsed meetodid, mida on kerge ellu rakendada ning mis annavad koheselt tervema ja rõõmsama enesetunde.

  Parim raamat ravimivabalt stressi ennetamiseks ja selle leevendamiseks.

   

  19,90 23,90 
 • „Tervise neli tugisammast“ Dr Rangan Chatterjee

  *„Inimene on igal eluhetkel võimeline oma tervist taastama, kui ta jälgib neid samu raamatus kirjaldatud nelja tervise alustala.“ dr Riina Raudsik

  Järgides selles raamatus antud soovitusi märkad Sa lisaks kaalumuutustele ka seda, et säilitad oma vormi, magad paremini ja oled teel elukestva parema tervise poole.

  Me kõik teame, et elustiil mõjutab meie tervist, kuid vähesed meist mõistavad, et enda tervena hoidmiseks ning haiguste ennetamiseks ja ka tagasipööramiseks peame oma igapäevaellu sisse viima vaid väikeseid muudatusi.

  Kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad oma tervise eest hoolt kanda!

  19,90 23,90